| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CCD |
| Pixelek száma | 8 MPx |
Élességállítás | |
| Minimális távolság Makro módban | 50 cm |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 39 990 Ft
További Camp Snap termékek: Camp Snap Digitális fényképezőgép
| Típus | Kompakt |
Képérzékelő | |
| Szenzor típusa | CCD |
| Pixelek száma | 8 MPx |
Élességállítás | |
| Minimális távolság Makro módban | 50 cm |
Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG |
| Maximális képfelbontás | 3264 x 2448 pixel |
Kijelző | |
| Kihajtható kijelző | Nincs |
Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | MicroSD MicroSDHC |
Csatlakozók | |
| USB | Van |
| HDMI kimenet | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Vastagság | 33.5 mm |
| Tömeg | 95 g |
További tulajdonságok | |
| Wi-Fi | Nincs |
| 3D fényképezőgép | Nem |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | Nem |
| Kereső | Van |
| Szín | Fekete |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.