
Az ár csak a kezdet. Kattints és fedezd fel a különbséget!


| Típus | Elektromos |
| Elhelyezés | Függőleges |
| Űrtartalom | 30 l |
| Teljesítmény | 1.5 kW |
| Lapos bojler | Igen |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Méretek | 44.6 x 44.6 x 40.6 cm |
| Tömeg | 13 kg |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 70 690 Ft
További Ariston termékek: Ariston Bojler
| Típus | Elektromos |
| Elhelyezés | Függőleges |
| Űrtartalom | 30 l |
| Teljesítmény | 1.5 kW |
| Lapos bojler | Igen |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Méretek | 44.6 x 44.6 x 40.6 cm |
| Tömeg | 13 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.