
Kizárólag friss gyártású, bevizsgált akkumulátorok!


Akkumulátor szakértőtől – minőség kompromisszum nélkül.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Megbízhatóság és garancia 32 éve a minőség jegyében.

| Kapacitás | 60 Ah |
| Indítóáram | 510 A |
| Feszültség | 12 V |
| Saru elrendezés | Bal+ |
| Start-stop akkumulátor | Nem |
| Szélesség | 232 mm |
| Mélység | 172 mm |
| Magasság | 200 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 37 666 Ft
További Banner termékek: Banner Autó akkumulátor
| Kapacitás | 60 Ah |
| Indítóáram | 510 A |
| Feszültség | 12 V |
| Saru elrendezés | Bal+ |
| Start-stop akkumulátor | Nem |
| Szélesség | 232 mm |
| Mélység | 172 mm |
| Magasság | 200 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.