Összehajtható mágneses ki nevet a végén, műanyag - 25x25x2 cm

Összehajtható mágneses ki nevet a végén, műanyag - 25x25x2 cm

Összehajtható mágneses ki nevet a végén, műanyag - 25x25x2 cm

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!

Amik még érdekelhetik

Termékleírás
Ki nevet a végén? Minden játékosnak 4 bábúja van. Dobókockával kell dobni és ahányat dobunk annyit léphetünk a bábúval. Kezdésként mind a 4 bábú a kezdő helyén tanyázik. Ahhoz hogy kihozzunk egy bábút a kezdő helyről hatost kell dobni a kockával. Minden dobásnál kiválaszthatjuk, hogy melyik bábúval akarunk lépni. Ha valaki hatost dob akkor bónuszként újra dobhat. A játék célja mind a 4 bábúval körbemenni a pályán és elérni a tábla közepén lévő bástyát. Az a játékos nyer akinek ez a leghamarabb sikerül.

Így is ismerheti: Összehajtható mágneses ki nevet a végén műanyag 25 x 25 x 2 cm, Összehajthatómágneseskinevetavégénműanyag25x25x2cm, Összehajtható mágneses ki nevet a végén, műanyag 25x25x2 cm, Összehajthatómágneseskinevetavégénműanyag-25x25x2cm

Galéria

Vélemények

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.