Piacter

Sop
Alapítás éve:
2017
Cím:
03255 polom, the road 877 (Nem átvételi pont)
Tel.:
+421 911730530
2
6
2
1
0
24
Weboldalon elérhető szolgáltatások
Fizetési módok: Készpénz
Rendelési módok: Webshop
Vélemények

Írjon véleményt a(z) Piacter boltról!

1
         
2
3
4

A vélemény elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy megadott e-mail címét az Online Comparison Shopping Kft. (H-1074 Budapest, Rákóczi út 70-72; Árukereső.hu) adatkezelőként kezelje. Az adatkezelésről további tájékoztatások itt érhetőek el.

Vélemény elküldése
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT
Értékelés
 
%
18.2 %
6.1 %
3.0 %
0.0 %
72.7 %
Összes vélemény
Vásárlói vélemény

Sajnos ugyanígy jártam! Előre utaltam, semmit nem kaptam. Szintén vagy 5 emailt írtam, de semmi. Hiába követelem a pénzem!

 
Vásárlói vélemény

Nem kaptam semmit. Előre fizettem sajnos. Kamu oldal. Ha vki felakarja jelenteni èn benne vagyok.

 
Vásárlói vélemény

Felháborító, amit művelnek! Késve érkezett volna a termék, ezért töröltettem velük a megrendelést, mire nagyon kedvesen elkezdtek velem levelezni mindenféle "Segítő Tündérmanó" személyében, hogy bízzam csak rájuk magam máskor is, és ha bármiben segíteni tudnak, jelezzek bátran! Hát most már lassan 2 hete, legalább 5x-i kéresemre SEM UTALJÁK VISSZA AZ ELŐRE KIFIZETETT VÉTELÁRAT! !! !! ! T

 
Vásárlói vélemény

Csaló, szélhámos bolt! ! Termék megrendelése és bankkártyával való kifizetése után egy hónappal sem érkezett meg, minden felületen elérhetetlenek, semmire nem válaszolnak! Feljelentést megtettem a fogyasztóvédelmi hatóságnál! !!

 
Vásárlói vélemény

Elbizonytalanító a weboldaluk.
A megkereséseimre válaszoltak, igaz csak levélben és a csomag is viszonylag hosszú idő után érkezett meg.
Ellenben hiánytalanul és sértetlenül.

 
Vásárlói vélemény

Hiányos csomagot kaptam, a virágállvány kisebb volt mint amit rendeltem, de természetesen szerintük én rendeltem rosszat! Soha többet! A csomagolás is a szerencsének köszönhető hogy nem esett szét! Nem ajánlom!

 
Vásárlói vélemény

Bútort ilyen szépen becsomagolva még nem kaptam. Rövid időn belül, épségben megkaptam a csomagokat.

 
Vásárlói vélemény

Köszönöm szépen épségben megkaptam a 110 cm- es

 
Vásárlói vélemény

A sok negatîv komment mellett, amit a rendelésem után olvastam csak el, azt hiszem úgy korrekt, ha leírom a pozitív tapasztalatot is. Ugyan többet kellett várnom a megrendelt termékre, mint a megszokott (szlovák packeta depoban 1 hetet volt a csomag) , de végül alaposan becsomagolva, sértetlenül megkaptam. Emailre válaszolt a cég.

 
Vásárlói vélemény

Not trustworthy. They steal your money. I don't recommend them at all.