Minden rendben volt, elégedett vagyok a vásárlás folyamatával és a termékkel.
Amiért tőlük vásároltam
Itt találtam meg a terméket, amit kerestem.
Amiben fejlődhetne ez a bolt
Nem volt ilyen.
Hasznosnak tartja ezt a véleményt?
3 hete
3 hete
Maxie
Maxie
Elégedettség a bolttal
Szállítási idő
A bolt áttekinthetősége
Ügyfélszolgálat/kommunikáció
Szörnyű!!! Nem postázták ki a 48,000 ft-os rendelésemet még egy hét elteltével sem.
Amiért tőlük vásároltam
Nincs itt semmi pozitívum! Hanyag , lustaság jellemzi az árúkezelést
Amiben fejlődhetne ez a bolt
Megrendeltem a két autóülésvédőt előfizetéssel , szállítással és mivel hetekkel később sem érkezett megy így, így bementem az üzletbe ahol közölték velem, hogy még nem adták fel . Hát akkor elvinném személyesen- válaszoltam. Mire az eladó megkért, ho... Tovább »gy menjek vissza később mivel nincs kettő csak egy darab úléstakaró. Se egy bocsánat kérésére se semmi! Teljesen természetesen kezelték, hogy ők nem adták fel a csomagot ami már fizetve volt . Ez egy 48 ezer forintos rendelés volt! Mit csinálni, ha kissebb lett volna , vagy akár az országosan másik feléről rendelek. Semmilyen körülmények között nem ajánlom őket ! Ezt az üzletet messze EL KELL KERÜLNI!!!!!!