Fittipanna

Fittipanna
Cégnév
Balancefood Webshop Kft
Alapítás éve:
2023
1.5
1
0
0
0
13
Weboldalon elérhető szolgáltatások
Termékátvételi módok: Futárszolgálat
Fizetési módok: Átutalás
Bankkártya
Bankkártyás fizetés - Elmentett kártyával
Rendelési módok: Webshop
Vélemények

Írjon véleményt a(z) Fittipanna boltról!

1
         
2
3
4

A vélemény elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy megadott e-mail címét az Online Comparison Shopping Kft. (H-1074 Budapest, Rákóczi út 70-72; Árukereső.hu) adatkezelőként kezelje. Az adatkezelésről további tájékoztatások itt érhetőek el.

Vélemény elküldése
VÉLEMÉNYEK ÉRTÉKELÉS SZERINT
Értékelés
 
%
7.1 %
0.0 %
0.0 %
0.0 %
92.9 %
Összes vélemény
Vásárlói vélemény

Ez a cég hol a Fittipanna, hol a Balancfood Webshop Kft. nevében küldi a válasz e-maileket.
November 6-án adtam le a megrendelést. Előre kellett utalni a vételárat! Nincs lehetőség utánvétre. Először kaptam egy e-mailt, amiben írták hogy pár termék nincs raktáron, a többit elteszik addig, míg megkapják a másik kettő árut... Aztán küldték az e-mailt, amiben tájékoztattak, hogy időtúllép

 

Fittipanna (7 hónapja)

Kedves Zsuzsa,
a fizetési módok között szerepel az utánvételes, a bankkártyás, vagy az előreutalásos fizetés is.
A vételárat pedig már napokkal ezelőtt visszatérítettük, még aznap, amikor kérte.
A megrendelését pedig most is tudnánk teljesíteni, de Ön a törlést választotta.
Sajnálom, ha valami félreértés történt.
Balancefood Csapata

Vásárlói vélemény

Kár, hogy rendelés előtt nem olvastam a véleményeket.. sajnos hasonlóképp, jártam, mint az előttem szólók;
Kb 1 hónapja adtam le a rendelést, és én naiv még előre ki is fizettem.
Ugye azt mondanom sem kell, hogy "készleten" lévő termékről volt szó.
Eltelt két hét, az égvilágon semmi kommunikáció hogy várjak, ne várjak, mi van? Semmi.
Ráuntam, hát lemondtam.
Ismét eltelt két hét

 
Vásárlói vélemény

A megrendelt terméket kifizettem, de nem kaptam visszajelzést. Majd egy hét múlva én vettem fel velük a kapcsolatot, amire az volt a válasz, hogy a terméket nem tudják beszerezni, majd visszautalják a vételárat.
Kár, hogy korábban nem olvastam el a véleményeket...

 
Vásárlói vélemény

A negatív kommentek ellenére rendeltem tőlük és 3 munkanap múlva meg is kaptam a csomagomat a kért automatába.

 
Vásárlói vélemény

Lejárt szavatosságú terméket küldtek. A termék árát nem fizetik vissza. A többi termék is nagyon koszos volt a csomagban.

 
Vásárlói vélemény

Átverés! 2 részletben adták fel a csomagot, de a kérdésemre, hogy miért, a felelősséget a GSL-re kenték! L- karnitinos absolute live italokat rendeltem tőlük, Mg cinkes italokat küldtek helyette, és volt bőr a diszpécsernek a képén, hogy azt állítsa ezekben attól még L karnitin van csak rossz a felirat! : DD
Soha többet nem rendelek tőlük semmit, és a rokon cégeiktől sem!

 
Vásárlói vélemény

! Átverés ! Előre fizettem, megkaptam a számlát, és hogy sikeres volt a fizetés. Azóta semmi. A megrendelt termékeket több mint egy hét alatt sem sikerült feladniuk. Kerestem őket email-ben többször is, hogy mégis mikorra várható, hogy feladják. Nem kaptam választ. Telefonon sem tudom elérni őket.. Most utólag látom, hogy csak rossz értékelés van róluk.. Írtam nekik, hogy szeretnék eláll

 
Vásárlói vélemény

Szeptember végén rendeltem tőlük fekete berkenyelét, írtam emailt mikorra várható a szállítása október elejére ígérték, aztán újabb email válaszuk az volt, hogy hétvégére érkezik a raktárba . Itt már gyanús volt és töröltettem a rendelést, mert 2 hét várakozással nem számoltam, viszont mivel előre kifizettem így kértem a visszautalást, amit azóta sem kaptam meg. A telefont nem veszik fe

 
Vásárlói vélemény

Nov. 30-án rendeltem. Dec. 8-án írtam nekik (én! nem ők kerestek meg! ), felhívtak, hogy nincs az egyik termék, indíthatják-e a csomagot. Igen. Dec. 15. a csomag sehol. Írtam, nem válaszoltak. Felhívtam őket. Megint nincs egy termék... milyen érdekes. Ők nem írnak, nem kezdeményezik a kapcsolatot a vásárlóval. Nagy nehezen dec. 20-án megkaptam a csomagot, amelyből 2 termék hiányzott. A c

 
Vásárlói vélemény

1 hete rendeltem, sajnos kifizettem előre a terméket. Felvettem velük emailben a kapcsolatot, hogy mégis mikor szállítják a csomagot, közölték, hogy sajnos 1 termék nincs, de annak az árát visszaküldik. Jeleztem, hogy jó a cseretermék is, de nem kaptam választ. Nagy nehezen elértem őket telefonon, majd közölték, hogy sajnos más termék sincs, szóval fel sem adták a csomagot, de ha gondol