A rendelés körül nem volt semmi gond. Viszont a termék mérete nem megfelelő. Hiába írtam le sokféleppen anekik, küldtem képeket nem fogadták el a reklamációt.
Telefonon nem lehet elérni őket a levelekre minden esetben csak napok alatt válaszoltak.
A náluk kapható termékekről semmilyen többlet mászaki adatot nemt udnak megadni.