A bolt vásárlói közül
70.83% ajánlaná ismerősének a boltot
78.57% kapta meg a terméket 10 napon belül
| Elért minősítések | |
|---|---|
![]() Megbízható Bolt Program
Ez a bolt elnyerte a Megbízható Bolt minősítést a vásárlást követő vevői értékelések alapján: 90 nap alatt legalább 10 vélemény esetén, amennyiben a vélemények átlaga eléri a 4,2-t. A "Megbízható Bolt Program" szolgáltatás a vásárlók érdekében készült, ösztönözve a webshopokat minél jobb minőségű szolgáltatás nyújtására. Célja, hogy az online boltok valódi vásárlói továbbíthassák véleményét a vásárlás előtt állók felé. A vásárlás után a felhasználó egy kérdőívet kap, amelyben értékelni tudja a bolt szolgáltatását. |
|
Írjon véleményt a(z) Belinibutor boltról! Szerintem ez a bolt...
Hamar megérkezett,még most festés van igy kibontani még nem volt időnk,remélem minden meg lesz hozzá.
Nem számított az idő, mindössze a visszajelzé érkezett meg későn az utalásomról. Viszont a diszpécser munkatársuk folyamatosan elérhető volt, készséggel segített.
Diszpécser munkatárs telefonon és emailon egyaránt készséges
Segítőkész üzlet, telefonos tájékoztatást kaptam mindenről.
Nagyon elégedett voltam, mindent részletesen elmagyaráztak, kedvesek voltak nagyon.
Gyors, korrekt és megbizható..
Nem volt ilyen
A bolt irányából kettős információ érkezett megrendeléskor, melyre az utólagos rákérdezésnél nem tudtak válaszolni. Ezt leszámítva maga a futárszolgálat alkalmazkodó, kommunikatív és segítőkész volt.
Futárszolgálat a szállítás napján felhívott, hogy alkalmas-e az időpontot vagy egyeztessünk másikat.
A csavarok minősége nem volt megfelelő, sok gyártási hibás volt, fejük letört az összeszerelés közben kézi csavarhúzóval is vagy nem volt menete.
Gyors kiszállítás rendben volt, a csomagolás is alapos volt. Telefonos megkeresés is volt az áru kihozatalát illetően. De a termékkel nem vagyok megelégedve. Ár-érték arány nincs meg, túlárazott, a csomag hiányos volt (pl. csavarok), a fogantyúnak nincs átfúrva az ajtó. Az összeszerelést követően azt tapasztaltam, hogy nem stabil, az ajtók mozgatása hangos, és folyton cm-eket visszacsúsz... Tovább »ik.
Csomagolás profi volt.
Ár-érték arány nincs meg. A bútor nem stabil, az ajtók hangosan működnek és nem zárnak rendesen.
gyors, minőségi
Az összeszerelési útmutató helyenkènt pontatlan, csavarok hiànyoztak a csomagból, az összes csavar stb.ömlesztve volt egy zacskóba, sok helyen nem voltak futárok
Nem voltak
Nem àtgondolt tervezès , hiànyzó alkatrèszek
Azt kaptam amit vártam. Egyetlen probléma a szekrénybe a gázrugó felhelyezését jelentette.
Egyetlen probléma a szekrénybe a gázrugó felhelyezését jelentette.
A vásárlás teljesen rendben volt de a futárszolgálat munkája ,kommunikácioja egy nagy nulla
Nagyon segitőkészek ,gyoesan reagálnak a felmerülő problémákra
Futárszolgálat