

| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2.5 kW |
| SEER | 5.8 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 309 600 Ft
További Mitsubishi termékek: Mitsubishi Klíma, légkondi
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2.5 kW |
| SEER | 5.8 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3.15 kW |
| SCOP | 4.5 |
Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 43 dB |
Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 50 dB |
Méretek | |
| Szélesség(beltéri) | 83.8 cm |
| Magasság(beltéri) | 28 cm |
| Mélység(beltéri) | 22.8 cm |
| Tömeg (beltéri) | 8.5 kg |
| Szélesség(kültéri) | 69.9 cm |
| Magasság(kültéri) | 53.8 cm |
| Mélység(kültéri) | 24.9 cm |
| Tömeg (kültéri) | 23 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.