Maxima MT-6ALLEGRO 

Maxima MT-6ALLEGRO 

Ezt a terméket egyik partnerünk sem forgalmazza. Kérjük, válasszon az alábbi termékek közül!
Legutolsó ismert ár (2025-11-14):
63 119 Ft

További termékek a kategóriából

További Maxima termékek: Maxima Kenyérpirító

Bartscher TS60 Kenyérpirító 130 819 Ft Bartscher TS60 Alpina SF 2506 (1450WED-247390) Kenyérpirító 14 000 Ft Alpina SF 2506 (1450WED-247390) Hauser T 232 Kenyérpirító 6 079 Ft-tól Hauser T 232 FG electronics FS300 Kenyérpirító 7 979 Ft FG electronics FS300

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 63 119 Ft

Termékleírás
Fogyasztás 3240 W

Funkciók

Biztonsági kikapcsolás Nincs
Olvasztási funkció Van
Zsemlemelegítő Nincs
Automatikus szeletkiemelés  Van

További tulajdonságok

Pirítható szeletek száma 6
Morzsatálca Van
Kijelző Nincs
Szín Szürke

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!



Egy finom reggelihez, ízletes ebédhez vagy villásreggelihez készítsen pirítóst ezzel a professzionális kenyérpirítóval. Lekerekített sarkaival ez a kenyérpirító szemet gyönyörködtető éttermében, kávézójában, szállodájában vagy egyéb vendéglátó helyén. A készülék nagy teljesítményű, így a kenyerek gyorsan megpirulnak. Egyszerre a kenyérpirító 6 szelet kenyér pirítására alkalmas. Ez hasznos, ha egyszerre nagyobb mennyiségű pirítóst szeretne készíteni. A vendégek gyorsan meg is piríthatják saját kenyerüket, ha a kenyérpirítót önkiszolgáló készülékként használják. A kenyérpirító a vezérlőjének köszönhetően lehetővé teszi, hogy az összes kenyérpirító állást vagy csak néhányat üzemeltessen kedve szerint. A kenyérpirító időzítővel is rendelkezik, így nem kell a gép mellett megvárnia, amíg a pirítós elkészül. Ha korábban szeretné kivenni a kenyérszeleteket a kenyérpirítóból, használhatja a gép oldalán lévő emelőkart. A hőmérsékletjelző lámpa mutatja, ha a kenyérpirító elérte a megfelelő hőmérsékletet. Ekkor lehet a kenyérszeleteket a nyílásokba tenni. A kenyérpirító morzsatálcával is fel van szerelve. A morzsatálca kivehető, így könnyen tisztítható. A ház rozsdamentes acélból készült, és könnyen tisztítható nedves ruhával, meleg vízzel és kevés enyhe mosószerrel. Tisztítás után törölje szárazra a kenyérpirítót, hogy ne maradjanak csíkok a rozsdamentes acélon. A kenyérpirító négy gumilábon áll, így használat közben nem csúszik el.
  • Professzionális kenyérpirító
  • Rozsdamentes acél ház lekerekített sarkokkal
  • Erőteljes készülék a gyors pirításhoz
  • Kapacitás 6 szeletre
  • Állítható termosztáttal
  • 2, 4 vagy 6 kenyeret piríthat egyszerre
  • Emelje fel a kar szendvicsekhez
  • Hőmérséklet-jelző lámpa
  • Morzsatálcával
  • Négy gumi lábon áll
  • Könnyen tisztítható


Így is ismerheti: MT 6, MT6

Galéria

Vélemények

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.