
| Típus | Kombinált tűzhely |
| Szín | Kék |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Gőztisztítás |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Van |
| WOK égő | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 3 855 005 Ft
További Smeg termékek: Smeg Tűzhely
| Típus | Kombinált tűzhely |
| Szín | Kék |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Gőztisztítás |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Van |
| WOK égő | Nincs |
| Indukciós főzőzóna | Van |
| Kibővíthető főzőzóna | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 70 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Van |
| Időzítő | Van |
| Sütővilágítás | Van |
Sütőfunkciók | |
| Felső sütés | Nincs |
| Alsó sütés | Nincs |
| Alsó-felső sütés | Van |
| Felső sütés és légkeverés | Nincs |
| Alsó sütés és légkeverés | Van |
| Alsó-felső sütés és légkeverés | Van |
| Grill | Van |
| Grill és légkeverés | Van |
| Felolvasztás | Nincs |
| Melegen tartás | Nincs |
| Forró levegő | Van |
| Forró levegő és alsó sütés | Nincs |
| Pizza funkció | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 120 cm |
| Magasság | 88.4 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.