További AEG termékek: AEG Tűzhely
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Manuális |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Nincs |
| Indukciós főzőzóna | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | Manuális |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Szikragyújtás | Nincs |
| Indukciós főzőzóna | Nincs |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 58 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Van |
| Időzítő | Van |
| Sütővilágítás | Van |
Sütőfunkciók | |
| Grill | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 85.8 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.