
PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!

| Minimális nagyítás | 10x |
| Maximális nagyítás | 10x |
| Objektív átmérő | 42 mm |
| Legkisebb fókusztávolság | 3 m |
| Minimális látómező 1000 méteren | 114 m |
| Kilépő pupilla minimum átmérője | 4.2 mm |
| Kilépő pupilla maximum átmérője | 4.2 mm |
| Zoom távcső | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 099 900 Ft
További Nikon termékek: Nikon Távcső
| Minimális nagyítás | 10x |
| Maximális nagyítás | 10x |
| Objektív átmérő | 42 mm |
| Legkisebb fókusztávolság | 3 m |
| Minimális látómező 1000 méteren | 114 m |
| Kilépő pupilla minimum átmérője | 4.2 mm |
| Kilépő pupilla maximum átmérője | 4.2 mm |
| Zoom távcső | Nem |
| Monokulár | Nem |
| Spektív | Nem |
| Színházi látcső | Nem |
Méretek | |
| Szélesség | 141 mm |
| Hosszúság | 151 mm |
| Tömeg | 790 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.