| Típus | Ülő szobakerékpár |
| Maximális terhelhetőség | 110 kg |
| Lendkerék tömege | 13 kg |
| Pulzusmérő | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Ellenállási fokozatok | Fokozatmentes |
| Kijelzőn megjelenő információk | Idő Sebesség Távolság Elégetett kalória |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 374 900 Ft
További Horizon Fitness termékek: Horizon Fitness Szobakerékpár
| Típus | Ülő szobakerékpár |
| Maximális terhelhetőség | 110 kg |
| Lendkerék tömege | 13 kg |
| Pulzusmérő | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Ellenállási fokozatok | Fokozatmentes |
| Kijelzőn megjelenő információk | Idő Sebesség Távolság Elégetett kalória |
Méretek | |
| Méretek | 107 x 52 x 120 cm |
| Tömeg | 38 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.