| Típus | Digitális mérleg |
| Babamérleg | Nem |
| Üveg személymérleg | Igen |
| LCD kijelző | Nincs |
| Leolvasási pontosság | 100 g |
| Maximális terhelhetőség | 180 kg |
| Okos mérleg | Igen |
| Testtömeg index (BMI) kalkulátor | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 16 190 Ft
További ETA termékek: ETA Személymérleg
| Típus | Digitális mérleg |
| Babamérleg | Nem |
| Üveg személymérleg | Igen |
| LCD kijelző | Nincs |
| Leolvasási pontosság | 100 g |
| Maximális terhelhetőség | 180 kg |
| Okos mérleg | Igen |
| Testtömeg index (BMI) kalkulátor | Van |
| Zsírtömeg index funkció | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.