| Típus | LED |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 300 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 91 851 Ft
További BYINTEK termékek: BYINTEK Projektor
| Típus | LED |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 300 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Nincs |
| DVI-I | Nincs |
| HDMI | Van |
| Kompozit videó | Nincs |
| LAN | Nincs |
| USB | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 190 mm |
| Mélység | 130 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Tömeg | 1.2 kg |
További tulajdonságok | |
| Fogyasztás | 65 W |
| Zajszint | 37 dB |
| Távirányítás | Van |
| Izzó élettartama | 30000 óra |
| Hangszóró | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.