| Típus | DLP |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 800 x 600 |
| Képarány | 4:3 |
| Kontrasztarány | 20000:1 |
| Fényerő | 4500 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 166 900 Ft
További Acer termékek: Acer Projektor
| Típus | DLP |
| 3D projektor | Nem |
Kép | |
| Felbontás | 800 x 600 |
| Képarány | 4:3 |
| Kontrasztarány | 20000:1 |
| Fényerő | 4500 lumen |
| Trapézkorrekció | Van |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Van |
| DVI-I | Nincs |
| HDMI | Van |
| Kompozit videó | Van |
| LAN | Van |
| USB | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 299.5 mm |
| Mélység | 220 mm |
| Magasság | 105.1 mm |
| Tömeg | 2.4 kg |
További tulajdonságok | |
| Fogyasztás | 260 W |
| Zajszint | 31 dB |
| Távirányítás | Van |
| Izzó élettartama | 10000 óra |
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 1 x 3 W |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.