| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.3 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 96 480 Ft
További Makita termékek: Makita Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 0.3 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
Méretek | |
| Tömeg | 3.8 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.