| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 7.2 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 338 480 Ft
További Kärcher termékek: Kärcher Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 7.2 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Zajszint | 62 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 8.3 kg |
| Méretek | 32 x 54 x 40 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.