| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 42 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 316 989 Ft
További FLEX termékek: FLEX Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 42 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 26 liter |
| Kábel hossza | 7.5 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
Méretek | |
| Tömeg | 16.7 kg |
| Méretek | 56.5 x 38.5 x 65 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.