
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 2100 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 98 890 Ft
További Bosch termékek: Bosch Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 2100 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 2.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 5 liter |
| Hatósugár | 12 m |
| Kábel hossza | 9 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
Méretek | |
| Tömeg | 10.4 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.