

Regisztrálj és 2%-ot jóváírunk minden vásárlásod után!

| Típus | Légtisztító és párásító |
| Teljesítmény | 42 W |
| Ajánlott terület | 54 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 505 m³/óra |
| Párásító teljesítmény | 650 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 4 l |
| Zajszint | 55 dB |
| Szín | Fehér |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 209 050 Ft
További Philips termékek: Philips Párásító, légtisztító
| Típus | Légtisztító és párásító |
| Teljesítmény | 42 W |
| Ajánlott terület | 54 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 505 m³/óra |
| Párásító teljesítmény | 650 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 4 l |
| Zajszint | 55 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 291 mm |
| Magasság | 747 mm |
| Mélység | 291 mm |
| Tömeg | 7.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.