| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 27 W |
| Ajánlott terület | 35 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 442 m³/óra |
| Zajszint | 49 dB |
| Szín | Szürke |
Méretek | |
| Szélesség | 315 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 119 900 Ft
További Electrolux termékek: Electrolux Párásító, légtisztító
| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 27 W |
| Ajánlott terület | 35 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 442 m³/óra |
| Zajszint | 49 dB |
| Szín | Szürke |
Méretek | |
| Szélesség | 315 mm |
| Magasság | 565 mm |
| Mélység | 315 mm |
| Tömeg | 7.9 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.