
BONECO Mintabolt 28 éve. Szaktanácsadás, valós raktárkészlet
| Típus | Légtisztító és párásító |
| Teljesítmény | 11 W |
| Ajánlott terület | 60 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 150 m³/óra |
| Párásító teljesítmény | 400 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 12 l |
| Zajszint | 51 dB |
| Szín | Fehér |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 182 800 Ft
További BONECO termékek: BONECO Párásító, légtisztító
| Típus | Légtisztító és párásító |
| Teljesítmény | 11 W |
| Ajánlott terület | 60 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 150 m³/óra |
| Párásító teljesítmény | 400 ml/óra |
| Víztartály kapacitása | 12 l |
| Zajszint | 51 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 465 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Tömeg | 6.7 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.