| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 13 |
Energia | |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 93 kWh |
| Vízfogyasztás | 10.9 liter |
Programok | |
| Programok száma | 5 |
| Rövid program | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 139 990 Ft
További Candy termékek: Candy Mosogatógép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 13 |
Energia | |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 93 kWh |
| Vízfogyasztás | 10.9 liter |
Programok | |
| Programok száma | 5 |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Nincs |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 47 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.