| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 13 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 94 kWh |
| Vízfogyasztás | 7.5 liter |
| Eco program időtartama | 250 perc |
Programok |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 183 900 Ft
További Bosch termékek: Bosch Mosogatógép
| Kialakítás | Beépíthető |
| Terítékek száma | 13 |
Energia | |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Energiafelhasználás 100 ciklus alatt | 94 kWh |
| Vízfogyasztás | 7.5 liter |
| Eco program időtartama | 250 perc |
Programok | |
| Programok száma | 6 |
| Hőfok programok száma | 5 |
| Automata program | Van |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Aqua Control | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Magasság | 81.5 cm |
| Mélység | 55 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 46 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.