További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 512 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
A 200 MP-es kamera, 8 magos processzor, 12 GB RAM, 512 GB belső memória, dual sim tulajdonságai miatt választottam, és hogy fehér színben is elérhe...
Kamera tulajdonságai, az alkalmazások, játékok zökkenőmentes futásá...
A jobb gombba épített ujjlenyomat érzékelő hiányzik.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512GB Midnight Black színben, 200MP-es kamerával és 1.5K felbontású kijelzővel
A Redmi Note Sorozat első hajlított kijelzőjével a Redmi Note 13 Pro+ 5G sima, vékony dizájnt kínál a prémium megjelenés és érzés érdekében. A fantasztikus kialakítást kiemeli a 120 Hz-es AMOLED-kijelző, a 200 MP-es kamera vagy a nagy teljesítményű 8-magos processzor, amely gyorsan futó alkalmazásokat és zökkenőmentes játékot biztosít. Tetszeni fog a Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G okostelefon kényelmes feloldása is, a kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasó használatával vagy a gyártó által garantált 48 hónapos szoftvertámogatással.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G csodás 120 Hz-es AMOLED kijelzőt kínál
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G okostelefon egy nagyméretű, 6,67 hüvelykes AMOLED kijelzővel rendelkezik, amely 2712 × 1220 képpontos felbontást kínál. A lenyűgöző tisztaság mellett a felhasználók kényelmes és biztonságos vizuális élményben részesülnek, még hosszabb használat esetén is. Ez többek között az alábbi funkcióknak köszönhető: 1920Hz PWM fényerőszabályozás, 16 000 fokozatú fényerőbeállítás és három TÜV Rheinland tanúsításnak: Alacsony kékfény, Villogásmentes és Cirkadiánbarát tanúsítványok. A strapabíróságot a Redmi Note első Corning® Gorilla® Glass Victus® kijelzője biztosítja.
Egyszerűen professzionális fényképezőgép
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G okostelefon az egyik első, amely a Xiaomi Imaging Engine platformmal rendelkezik. Számos egymással összefüggő technológia fog együttműködni a fotózási folyamatok során, amelyek végső soron lehetővé teszik, hogy jobb képeket készíthess. A fő objektív például még gyenge fényviszonyok között is kivételesen tiszta képeket készít, anélkül, hogy jelentős zajcsökkentő algoritmusra támaszkodna. Az így készült fotók nagyszerű színekkel, textúrával és részletességgel rendelkeznek.
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G kijelzője egyszerűen feloldható
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G a kijelző alján található ujjlenyomat-érzékelőt használja a telefon feloldásához. Az érzékelő gyors és megbízható. Ugyanakkor úgy helyezték el, hogy bármikor kényelmesen feloldhasd a telefonod.
Különlegesen tartós szerkezet
A Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G okostelefont a kezdetektől fogva extra strapabíró készüléknek fejlesztették. De anélkül, hogy ez befolyásolná a prémium formatervezést. A telefon így kiállta az igényes nyomás- és hőteszteket.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 512 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67" |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 200 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 120 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.4 mm |
| Szélesség | 74.2 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Tömeg | 205 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.