További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Xiaomi telefont akartam, ár/érték arányban ez tűnt a legjobbnak, ezért erre esett a választásom.
Adnak tokot, töltőt és képernyő fóliát is. Erős, gyors, jó kamera, ...
Az ajándékba adott tok univerzális (minden Note 13 modellre jó) gag...
Zászlóshajó-szintű 200MP
OIS rázkódásgátló fő kamera
A Redmi Note 13 Pro+ 5G egy zászlóshajó szintű 200MP-es fő kamerával van felszerelve, és támogatja a Super QPD-t a gyorsabb és pontosabb fókuszálás érdekében. Az OIS és az EIS erőteljes kombinációja drámaian javítja a rázkódásgátló teljesítményt. A Xiaomi továbbfejlesztett képalkotási képességeivel minden alkalommal mesterművet készíthetsz, amikor megnyomod az exponálót.
OIS+EIS kettős stabilizálás
Az optikai képstabilizátor (OIS) kompenzálja a kézremegést és a fényképezőgép mozgását. Az EIS-szel (elektronikus képstabilizátor) kombinálva úgy működik, mint egy láthatatlan állvány, így tisztább képeket és videókat készíthet.
Professzionális objektív kalibrálás
Tiszta éjszakai nézet
A gondosan hangolt, zászlóshajó-szintű 7P lencse ALD-vel és akár 16-in-1 pixel binninggel lehetővé teszi a 2,24μm-es maximális pixelméretet, ami tiszta és dinamikus éjszakai képalkotást biztosít.
Professzionális beállítás a jobb szemvédelem érdekében
A csúcskategóriás képernyő-tompítási technológiát a sötét kijelzőkhöz optimalizálták, és nemcsak gyenge fényviszonyok mellett képes pontos színeket produkálni, hanem nagymértékben csökkenti a szem megerőltetését, amelyet a stroboszkópikus hatások okoznak gyenge fényviszonyok között. A tanúsított cirkadiánbarát kijelző segít csökkenteni a szem megterhelését azáltal, hogy a színhőmérsékletet a használt alkalmazás és a napfelkelte és napnyugta időpontja alapján állítja be.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67" |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 200 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 120 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.4 mm |
| Szélesség | 74.2 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Tömeg | 205 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.