További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Hétéves Redmi Note 4-t cseréltem. Azzal elégedett voltam, csak elavult, egyes applikációk már nem voltak frissíthetők, telepíthetők. Az új telefon ...
NFC, 5G, 67 wattos gyorstöltő, gyári szilikon tok, 3, 5 jack aljzat.
Eddig nem tapasztaltam, de új még a készülék. A kamerasziget kissé ...
Csúcskategóriás 200 MP-es kamera.
Fő kamera OIS képstabilizátorral.
A Redmi Note 13 Pro 5G zászlóshajó 200 MP-es fő kamerával rendelkezik, és támogatja a Super QPD-t a gyorsabb és pontosabb fókuszálás érdekében. Az OIS és az EIS fejlett kombinációja nagyban javítja a rázkódásmentes felvételt. A Xiaomi továbbfejlesztett képalkotási képességeivel minden alkalommal, amikor megnyomod az exponálót, mesterművet készíthetsz.
Professzionális minőség.
Csúcskategóriás objektív.
A 7P csúcskategóriás lencsekialakítása és az ultraalacsony fényvisszaverő képességű ALD optikai bevonat alkalmazása hatékonyan csökkenti a tükröződést és a szellemképeket. A nagy f/1,65 rekesznyílás az éjszakai jelenetekhez és a 2,24 μm-es maximális pixelméret jelentősen javítja a fénybevitelt és az érzékenységet a tisztább éjszakai képalkotás érdekében.
Kettős OIS+EIS stabilizálás.
Az optikai képstabilizátor (OIS) kompenzálja a kézremegést és a fényképezőgép mozgását. Az EIS-szel (elektronikus képstabilizátor) kombinálva láthatatlan állványként működik, így tisztább fényképeket és videókat készíthetsz.
4-szeres veszteségmentes zoom.
Veszteségmentes optikai zoom.
A 200 MP felbontás és az érzékelő zoom technológiája a hagyományos optikai zoomhoz hasonló teleobjektív hatást és akár 4x-es veszteségmentes zoomot biztosít. Mostantól a fotóid közelről és távolról is tiszták lesznek.
Xiaomi képalkotó motor.
A hatékony mesterséges intelligencia algoritmusok optimalizálják a képminőséget és a sebességet, és minden pillanatot életre keltenek.
6,67" AMOLED
CrystalRes 1.5K kijelző.
Jelentősen javult a képernyő teljesítménye! A teljesen optimalizált fényerő, színek és szemvédelem teljesen új, rendkívül tiszta vizuális élményt nyújt.
120 Hz-es adaptív képfrissítési sebesség.
Harmóniában működik veled.
A többféle frissítési sebesség beállítása intelligensen alkalmazkodik a különböző forgatókönyvekhez, hogy csökkentse az energiafogyasztást és stabilabb megjelenítést biztosítson a zökkenőmentesebb vizuális élmény érdekében.
Kettős Dolby-támogatás.
Filmszerű hang- és képminőség.
A rendkívül széles, 1,5K színskálájú képernyő és a szélesvásznú hangot támogató két hangszóró lenyűgöző audiovizuális élményt nyújt bárhol és bármikor.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67" |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 200 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5100 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 67 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.2 mm |
| Szélesség | 74.3 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 187 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Redmi Note 13 Pro |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.