További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
A vadonatúj Redmi Note 11 telefon divatos, lapos, minimalista dizájnnal rendelkezik.
Graphite Gray, Twilight Blue, Star Blue
Három különböző színben elérhető, így tökéletes mindenki számára. Válassz a Twilight Blue, a Graphite Gray és a Star Blue színek közül!
90Hz-es magas képfrissítés
Élvezd a tartalmakat gördülékeny és sima 90Hz-es képfrissítéssel! Görgess kényelmesen a közösségi média oldalain, vagy tapasztald meg az erőteljes és reszponzív játékélményt!
6nm-es Snapdragon® 680 processzor
Mindenre kiterjedő teljesítmény, készen áll minden kihívásra
Ez a processzor nemcsak gyors és erős, hanem az energiatakarékos 6nm-es eljárással működik, így nagy teljesítményt nyújt miközben az akkumulátor élettartama is hosszabbodik. Gyorsabb betöltési sebesség az UFS 2.2-vel és gyorsított írás a Write Booster-rel – hatékony nagy sebességű alkalmazás-telepítés, indítás és fájl gyorsítótár funkciók, valamint nagyméretű fájlok olvasása és írása.
33W-os Pro gyorstöltés 5000mAh-ás, erőteljes akkumulátorral.
Töltsd fel 100%-ra alig egy óra alatt a Redmi Note 11 33W Pro gyorstöltésével*, amelyet a Redmi Note teljesen új MMT technológiája tesz lehetővé! Tapasztald meg a gyorstöltés életet megváltoztató előnyeit!
*A Xiaomi belső laboratóriumai által tesztelve. A tényleges eredmények eltérhetnek.
Örökíts meg minden jelentős pillanatot – ne maradj le semmiről!
Memóriabővítés
Továbbfejlesztett multitasking lehetőségek
Többfunkciós NFC
Gyors, kényelmes mobilos fizetés
Infraport
Könnyedén vezérelheted otthoni készülékeidet
Z-tengelyes lineáris motor
Kiváló haptikus visszajelzés
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.43" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Negyedik hátlapi kamera | |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Negyedik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 159.9 mm |
| Szélesség | 73.9 mm |
| Vastagság | 8.1 mm |
| Tömeg | 179 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Redmi Note 11 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.