További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.3 GHz |
| RAM mérete | 3 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
MAGÁVAL RAGADÓ 6.53"-OS HD+ KIJELZŐ
A nagy kijelző lehetővé teszi, hogy teljes mértékben elmerülj a virtuális világban.
Alacsony kék fény a kényelmes látás élményért
A kékfényvédelem-tanúsítvánnyal még a hosszú órákon át tartó használat után is kímélve lesz szemünk
Hosszan tartó akku üzemidő
Az akkumulátor töltési ciklusának száma eléri az 1000-et, ami azt jelenti, hogy a telefon több mint 2 és fél évig használható napi rendszerességgel, az
akkumulátor jelentős romlása nélkül.
MI HÁTLAPI KETTŐS KAMERA
Az MI duál kamerával minden emléked tartósan megmarad és élénk színekkel örökítheted meg kedvenc pillanataidat.
Készíts olyan portrékat, mint a profik
A 2MP mélységű érzékelővel megfogó portrékat készíthetsz, úgy, mint a gyakorlott profik
Fordítsd meg a valóságot
Rázd fel kicsit a dolgokat és nyűgözd le barátaidat szórakoztató és művészi videókkal az új Kaleidoszkóp Effekt segítségével.
Többfunkciós NFC
Változtasd a telefonodat pénztárcává! A többfunkciós NFC-t akár a tömegközlekedésben is használhatod.
ÚJ DIZÁJN ÉS RAGYOGÓ MEGJELENÉS
A hátlap texturált kialakítással rendelkezik, amely megakadályozza az ujjlenyomatok láthatóságát, hogy az eszköz mindig megőrizze érintetlen megjelenését.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.3 GHz |
| RAM mérete | 3 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.53" |
| Kijelző felbontása | 1600 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 28 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | microUSB 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 164.9 mm |
| Szélesség | 77 mm |
| Vastagság | 9 mm |
| Tömeg | 196 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.