

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 2 GB |
| Tárhely mérete | 32 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 59 890 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
Lenyűgöző 6.53"-os HD+ kijelző
Merülj el a virtuális világ részleteiben a nagy kijelző segítségével!
Alacsony kékfény-kibocsátás a kényelmes, szemkímélő használatért.
A kékfényvédelem-tanúsítvánnyal még a hosszú órákon át tartó használat után is kímélve lesz szemünk.
5000mAh-s, erőteljes akkumulátor
34 napos készenléti idejével a készülék rengeteg energiát biztosít
Hosszú élettartamú akkumulátor
Az akkumulátor az 1000 töltési ciklussal, mindennapi használat mellett is, több, mint 2,5 évig használható állapotromlás nélkül.
Megnövelt feldolgozási sebesség
A MediaTek Helio G25 processzor megbízható teljesítményt nyújt, így mindig akadásmentes használatot biztosít.
HyperEngine
A HyperEngine játéktechnológia gördülékeny játékélményt kínál megbízható csatlakozással és élethű látványvilággal.
MI arcfeloldás
Oldd fel készüléked egy pillanat alatt a MI arcfeloldóval! Telefonod felismeri arcodat, ezzel villámgyorsan feloldhatod.
Új, káprázó külső
A hátoldal szerkezeti kialakítása meggátolja az ujjlenyomatok megmaradását a hátlapon, így mindig újszerű külsőt biztosít.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 2 GB |
| Tárhely mérete | 32 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.53" |
| Kijelző felbontása | 1600 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 28 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | microUSB 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Gyorsulásmérő Közelségérzékelő |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 10 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 164.9 mm |
| Szélesség | 77 mm |
| Vastagság | 9 mm |
| Tömeg | 196 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.