További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Elégedett vagyok vele. Amire használom arra tökéletes. Játékaim elfutnak rajta.
Nagyon dekoratív külseje egy felsőbb kategóriás telefonnak is becsü...
Engem zavar, hogy kiáll a hátuljából a kamera és azon billeg a tele...
Szuper tiszta kamera 108 MP felbontással
Élénkebb, érdekesebb és gyönyörűbb fényképeket készíthet a szupertiszta, 108 MP-es főkamerával.
A nagyméretű Samsung ISOCELL HM6 1/1,67"-es érzékelőnek és a fejlett 9 az 1-ben pixel binning technológiának köszönhetően a Redmi 13 kamera készen áll a gyenge fényviszonyok melletti fényképezésre, rendkívül tiszta éjszakai fényképek és élénk HDR képek készítésére lenyűgöző fényerővel és kontraszttal.
A 3x-os zoomnak köszönhetően a fényképezőgép lenyűgözően részletgazdag felvételeket készít. Ezen kívül számos kreatív kamerafunkciót is kínál, amelyek segítenek a felhasználóknak a fényképezés javításában, például a régi FilmCamera szűrőket élő előnézettel vagy a FilmFrame funkciót. különféle tervezési lehetőségek keretrendszer.
Gyors és gördülékeny működés
Élvezze a gyors okostelefon-választ, és könnyedén váltson az alkalmazások között a MediaTek Helio G91-Ultra lapkakészlet és a Xiaomi HyperOS rendszer győztes kombinációjának köszönhetően, amely frissített felhasználói felületet, modernizált kezdőképernyőt, továbbfejlesztett értesítéseket és kütyüket kínál.
A RAM-bővítési technológiának köszönhetően pedig a Redmi 13 optimális teljesítményt, valódi multitaskingot és hatékony munkát biztosít. Így az okostelefonnal való interakció valóban zökkenőmentes és kényelmes lesz.
Nagyon energikus okostelefon
A nagy, 5030 mAh-s akkumulátorral a Redmi 13 egyetlen töltéssel egész nap kibírja. A felhasználók 23 óra beszélgetési időt vagy 28 óra zenét élvezhetnek 60 perc töltés után, és akár 2 óra beszélgetési időt is kaphatnak mindössze 5 perc töltés után. Ezért nyugodtan kommunikálhat, videókat nézhet vagy új fényképeket oszthat meg barátaival. És a lehető legrövidebb idő alatt töltse fel okostelefonját a 33 W-os gyorstöltés segítségével, amely körülbelül 62 perc alatt segít 100%-ra feltölteni az akkumulátort.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.79" |
| Kijelző felbontása | 2460 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.5 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 108 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5030 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 168.6 mm |
| Szélesség | 76.3 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Tömeg | 205 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Redmi 13 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.