
Új,EU készülékek I Gyors kiszállítás I Jó Árak
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 101 990 Ft
További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
A Xiaomi Poco F6 5G 256GB 8GB RAM Dual egy lenyűgöző okostelefon, amely a legújabb technológiákat és innovációkat kínálja, hogy minden igényt kielégítsen. Ez a készülék tökéletes választás mindazok számára, akik nagy teljesítményű, megbízható és stílusos telefont keresnek.
A telefon szíve a Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 processzor, amely villámgyors működést és zökkenőmentes multitaskingot biztosít. Az 8 GB RAM és a 256 GB belső tárhely elegendő helyet kínál minden alkalmazás, játék és médiafájl számára, így soha nem kell aggódnia a tárhelyhiány miatt.
A 6,67 hüvelykes AMOLED kijelző lenyűgöző színekkel és élességgel kápráztat el, a 120 Hz-es frissítési frekvencia pedig sima és folyamatos görgetést biztosít. A kijelző HDR10+ és Dolby Vision támogatással rendelkezik, így a filmek és videók nézése igazi élmény lesz.
A 50 MP-es fő kamera és a 8 MP-es ultraszéles látószögű kamera lehetővé teszi, hogy minden pillanatot kristálytiszta részletességgel örökítsen meg. Az OIS (optikai képstabilizátor) és a 4K videofelvétel további előnyöket kínál a fotózás és videózás szerelmeseinek.
A 5000 mAh-s akkumulátor hosszú üzemidőt biztosít, így egész nap használhatja a készüléket anélkül, hogy aggódnia kellene a lemerülés miatt. A 90W-os gyorstöltés pedig pillanatok alatt feltölti az akkumulátort, így mindig készen állhat a következő kalandra.
A Xiaomi Poco F6 5G emellett 5G támogatással rendelkezik, így villámgyors internetkapcsolatot biztosít, bárhol is legyen. A készülék Android 14 operációs rendszert futtat, amely a legújabb funkciókat és biztonsági frissítéseket kínálja.
Összességében a Xiaomi Poco F6 5G 256GB 8GB RAM Dual egy kiváló választás mindazok számára, akik egy nagy teljesítményű, sokoldalú és stílusos okostelefont keresnek, amely minden igényt kielégít.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67" |
| Kijelző felbontása | 2712 x 1220 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 20 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.6 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 90 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 160.5 mm |
| Szélesség | 74.5 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 179 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Xiaomi mobiltelefonok | Xiaomi Poco F6 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.