További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.84 GHz |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Az imádni való színek különböző árnyalatai
Egy sor menő szín, amelyekre tuti, hogy szívesen rátennéd a kezedet! A finom, mégis színpompás olívazöldtől és levendulától a klasszikus grafit és fehér színekig terjedő skálán biztosan megtalálod a stílusodhoz illőt. Ezzel teljesnek is tekintheted a napi ruházatodat.
Fantasztikus képességek 6,4”-be csomagolva
A 6,4 hüvelykes Galaxy S21 FE 5G telefonban szinte biztos, hogy megtalálod kedvenc okostelefon-funkcióid. Ez a méret ideális a barátokkal való kapcsolattartáshoz, új szenvedélyek felfedezéséhez, élőzéshez és kedvenc műsoraid, filmjeid nézéséhez is.
Igazán szuper simaság
A Galaxy S21 FE 5G 120 Hz-es Szupersima képernyőjéért a hüvelykujjad is hálás lesz. A frissítési gyakoriságot optimalizálva simává varázsolja a hírfolyamot, és gyors érintési reakcióidőket biztosít Játék módban. Tökéletes a főfőnök legyőzésére.
A nagy képernyő izgalma, amelyet egykézben is tarthatsz
A magával ragadó képernyő megdöbbentően valósághű megjelenítést biztosít. Nem csupán a keretek méretét csökkentettük le drámaian a még teljesebb látvány érdekében, a Galaxy S21 FE 5G Dinamikus AMOLED 2X kijelzője élénk színeket és fényerőt biztosít még erős napfényben is.
Viszlát, repedések. Helló, ellenállóbb képernyő!
A „Hoppá!” szó végre eltűnhet a mobilosok szótárából a Gorilla® Glass Victus™, a Samsung Galaxy okostelefonokba beépített eddigi legkeményebb üveg jóvoltából.
Készen állsz az ellenállhatatlan fotókra ?
A Galaxy S21 FE 5G professzionális kamerája elősegíti a lájkokat arató tartalmak létrejöttét, hihetetlenül valósághű fényképeket és videókat készítve kiemelkedő részletgazdagsággal.
Műalkotást a szelfiből
Nincs filter, nincs para. Használd a 32 MP-es előlapi kamerát a szelfikhez! Kiemeli és finomítja vonásaid, hogy a lehető legjobb felvételt biztosítsa számodra.
Legyél formában ma este és minden este!
Tedd a gyenge fényviszonyokat hírfolyamod fénypontjává a 32 MP-es előlapi kamerával, amely még éjszaka jó szelfit készít. Az MI több képkockás feldolgozása még több színt és részletet emel ki, így a pillanatfelvételeken többet emel ki belőled és kevesebbet a zajból.
Viszlát aggodalmak!
A 4500 mAh-s akkumulátor az energiahatékony kijelzővel és processzorral együttműködve még 5G-vel is sokáig bírja, így még több epizódot láthatsz sorozataidból, és még több újdonságot tudhatsz meg.
5G sebesség, amely csak úgy hasít
Miért várakoznál arra, hogy kapcsolódj kedvenc műsoraidhoz, vagy letöltsd a legutóbbi kalandod tartalmait ? Oszd meg gyorsan fotóidat és videóidat az Ultragyors 5G-vel.
Vizes lett a telefon ? Ne aggódj!
Biztonságban tartja a telefont a fröccsenéstől, cseppektől és maximum 30 percen át 1,5 méter mélységű édesvízben.
Megnyugvás a kimerült szemeknek
Az Infinity-O Display, határtalan kijelző segít csökkenteni a káros kék fényt éjszaka, így kényelmesen nézheted kedvenc műsoraidat.
Több mint 50% töltés 30 perc alatt
Ha lemerült az akkumulátorod, de nincs időd várni, több órás üzemidőt nyerhetsz mindössze néhány perces töltéssel.
Magas fokú biztonság.
A Samsung Knox teljeskörű biztonságot kínál a hardver és a szoftver számára az adatok valós időben történő védelme érdekében.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.84 GHz |
| RAM mérete | 6 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.4" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Dynamic AMOLED 2X |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 76 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera gyújtótávolsága | 13 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 155.7 mm |
| Szélesség | 74.5 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Tömeg | 177 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy S21 FE |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.