További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
*A Galaxy A54 5G IP67 besorolású. Laboratóriumi tesztelési feltételek alapján legfeljebb 1 méteres édesvízbe való 30 perces vízbe merítés esetén. Nem ajánlott strandon vagy medencében használni. Az eszköz víz- és porállósága nem végleges, idővel csökkenhet.**A színek elérhetősége országtól, régiótól vagy szolgáltatótól függően eltérő lehet.
Ragadd meg a király pillanatokat több kamerával!
*OIS: Optikai képstabilizátor.
Készíts király videókat könnyedén!
A VDIS-el és a nagyobb látószögű OIS-el a Galaxy A54 5G segít abban, hogy jó minőségű videókat készíts könnyedén, az automatikus átkeretezés és az autofókusz segítségével.
Éld újra a nyüzsgő éjszakáid a Nightography segítségével!
Csak lődd a képeket! A Galaxy A54 5G élénk fényképeket készít a fejlett kép szenzorral. Mikor sötét van, a kamerád automatikusan éjszakai módba vált.
A kamerád beléd van zúgva
Emeld magasabb szintre a szelfijeid a 32 MP-es előlapi kamerával! Tanuld meg szeretni a nagy felbontású képek készítését élénk színekkel és kiemelkedő élességgel.
Tartsd meg csak azt, ami tetszik!
Nem kell várni a tökéletes felvételre. Készítsd el a fényképet, és töröld ki a nem kívánt tárgyakat, árnyékokat, tükröződéseket és egyebeket a Tárgyeltávolító segítségével.
* A kép illusztráció.
Tiszta és jól látható, még napfényben is!
Szeresd, amit látsz! A 6,4 hüvelykes FHD+ Infinity-O kijelző élénk látványt nyújt, lenyűgöző kültéri láthatósággal és selymesen sima képernyővel, akár 120 Hz-es frissítési frekvenciával.
A sebesség tovább visz
Nézd meg, hová visz a sebesség! Engedd szabadjára a benned rejlő lehetőségeket az 5G-vel, a szupergyors hálózati sebességek érdekében, amik túllépik a határaidat, hogy többet tudj elérni.
*Optimális csatlakozást igényel. A hálózat elérhetősége és tényleges sebessége országtól, régiótól, hálózati szolgáltatótól és felhasználói környezettől függően eltérő lehet. **A kép illusztráció.
Emeld magad a csúcsra!
Érd el a benned rejlő potenciált csúcsteljesítményen. Az erőteljes nyolcmagos processzor a lehetőségek új tárházát nyitja meg, megnövelt teljesítménnyel és kapacitással.
* A kép illusztráció.
Ragaszkodj az emlékeidhez!
A 128 GB/256 GB belső tárhellyel és az 1 TB-ig terjedő microSD-kártya támogatással minden értékes pillanatnodnak lesz helye.
*A rendelkezésre álló tárhely az előre feltöltött rendszer függvénye.**A MicroSD-kártya külön vásárolható meg.***A kép illusztráció.
Bírd több mint 2 napig!
A Galaxy A54 5G 5000 mAh-s* akkumulátora több mint 2 napig bírja veled.**
* Harmadik fél laboratóriumi körülményei között tesztelt tipikus érték. A tipikus érték a becsült átlagérték, figyelembe véve az IEC 61960 szabvány szerint tesztelt akkumulátor-minták közötti eltérést az akkumulátor kapacitásában. A névleges (minimális) kapacitás 4905 mAh.**Az akkumulátor tényleges élettartama a hálózati környezettől, a használt funkcióktól és alkalmazásoktól, a hívások és üzenetek gyakoriságától, a töltések számától és sok más tényezőtől függ. A Strategy Analytics által összeállított átlagos használati profilhoz viszonyítva. Függetlenül értékelte a Strategy Analytics 2023.01.19-01.30 között az Egyesült Királyságban az SM-A546 kiadás előtti verzióival, alapértelmezett beállításokkal 5G Sub6 hálózatokon, LTE és Wi-Fi használatával. *A kép illusztráció.
Fokozd az érzést a haptikus érintéssel!
A Galaxy A54 5G továbbfejlesztett haptikus rezgésekkel javítja az élményt.
*A kép illusztráció.
Bírja a gyűrődést
Készülj az élmezőnyre. A Galaxy A54 5G IP67 víz- és porállósági besorolása gondoskodik róla hogy kitarts, ugyanis sekély vizeken és poros utakon egyaránt jól bírja a gyűrődést.
*A Galaxy A54 5G IP67 besorolású. Laboratóriumi tesztelési feltételek alapján legfeljebb 1 méteres édesvízbe való 30 perces vízbe merítés esetén. Nem ajánlott strandon vagy medencében használni. Az eszköz víz- és porállósága nem végleges, idővel csökkenhet.
Felerősített, gazdag hangzás
A Dolby Atmos technológiával ellátott Galaxy A54 5G sztereó hangszórói teljes és gazdag hangélményt nyújtanak.
Innentől gondoskodunk rólad
A készüléked a partnered. 4 generációs operációs rendszer-frissítéssel és 5 éves biztonsági karbantartással biztosítva van, hogy a Galaxy A54 5G készülékkel kapcsolatos élményed idővel csak egyre jobb lesz.
* A kép illusztráció.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.4" |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 23 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 13 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 158.2 mm |
| Szélesség | 76.7 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 202 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy A54 5G |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.