További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
A bevezetés utáni árcsökkenés üteme viszonylag korai vásárlásra ösztönzött, eredetileg későbbre terveztem, de miután elért egy számomra elfogadható...
Jó kidolgozás, a szokásos jó minőségben, a 8/256 GB miatt gyors, na...
A tesztekben olvasott kb. 1. 5 napos üzemidő csak akkor igaz szerin...
Kívül-belül lenyűgöző
Az egyszerűség és az élvezet elragadó ötvözete. Az ikonikus Galaxy A35 (5G) kialakítása függőleges kameraelrendezéssel rendelkezik, amelyet elegáns üveg hátlap és lapos oldalsó keret ölel körül az elegáns megjelenés érdekében.
Divatos színek, amelyek lenyűgözően néznek ki
Mutasd meg a saját stílusodat a négy divatos szín egyikével; válassz a Király jegeskék, Király lila, Király sárga vagy Király tengerészkék színek közül.
Emeld új szintre a szórakozást!
A szépség a részletekben rejlik
Készíts szuper fényképeket az 50 MP-es, nagy felbontású, széles látószögű kamerával! Az élénk színeknek és a részletgazdagságnak köszönhetően király, megosztásra érdemes képeket készíthetsz.
Elbűvölő képek akár sötétben is
A Nightography most vált szórakoztatóvá! A Galaxy A35 (5G) továbbfejlesztett NPU-val és érzékelővel rendelkezik, amelyek által még a sötétben is részletgazdag, tiszta fotókat készíthetsz. Az éjszakai tájképektől az éjszakai portrékig minden felvételen több részletet láthatsz.
Szerkeszd a fényképeidet könnyedén!
Emeld a következő szintre a fényképeidet az olyan szerkesztési javaslatok kihasználásával, mint például a háttér elmosás, remaster, árnyékok törlése és még sok más.
*A tényleges UI eltérhet.**A szerkesztési javaslat JPG, PNG, GIF és MP4 formátumokkal kompatibilis. A szerkesztési eredmények és a minőség a fényképezési vagy filmezési körülményektől függően eltérhet. Az eredmények pontossága nem garantált.
Fényes és élénk kijelző
Ismerd meg a lenyűgöző 6,6 hüvelykes FHD+ Super AMOLED Infinity-O kijelzőt, amely 120 Hz-es képfrissítési frekvenciával és 1000 nites fényerővel rendelkezik. A Vision Booster még közvetlen napfényben is kristálytiszta kültéri láthatóságot biztosít!
*A kép illusztráció.**A képernyő mérete átlósan mérve 6,6" a teljes téglalapban és 6,4" a lekerekített sarkok figyelembevételével. A lekerekített sarkok és a kamera lyuk miatt a tényleges megtekinthető terület kisebb.***1,000 nit HBM ("Nagy fényerejű üzemmód") üzemmódban.****Galaxy A35 (5G) (SM-A356) kijelzője megkapta az SGS szemkímélő tanúsítványát a kék fény káros hatásainak csökkentése miatt.
Az erő a kezedben van!
Használd ki a nyolcmagos processzor erejét a továbbfejlesztett GPU-val és NPU-val, így a többfeladatos munkavégzés, a játék és a streaming is gyerekjáték lehet! A Galaxy A35 (5G) nagyméretű párakamrás hűtőrendszerrel rendelkezik, amely szinte bármilyen feladatra készen áll. A belső tárhely mérete 128 GB vagy 256 GB, és támogatja a microSD kártyával való tárhelybővítést akár 1 TB-ig.
Hosszan tartó akkumulátor üzemidő
Élvezd a mobilitás nyújtotta előnyöket az 5000 mAh-s (tipikus) akkumulátorral, amelyet úgy terveztünk, hogy sokáig kitartson, és a szupergyors töltés segítségével pedig fel tudod tölteni, ha lemerülne.
Ellenáll a leejtéseknek és a folyadékoknak
A Galaxy A35 (5G) por- és vízálló, IP67-es besorolás szerint. Ráadásul a kijelző a strapabíró Corning® Gorilla® Glass Victus®+ üvegből készült, hogy aggodalommentes maradhass!
Segít, hogy a privát adataid biztonságban maradhassanak
Az EAL5+ tanúsítvánnyal rendelkező Samsung Knox Vault célja, hogy megvédje az olyan személyes adataidat, mint például a PIN-kódod, a jelszavad és a feloldó mintád. Titkosított adataid biztonságosan átvihetők a Samsung Knox Vault tárhelyére, amely teljesen izolált és különálló a fő operációs rendszertől.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.6" |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.7 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 209 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy A35 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.