
FirstApp-al még kedvezőbb árak!
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 60 290 Ft
Árérték arányban megfelelő, külsőleg is nagyon tetszik. Belsőleg sem rossz.
Jól viszi a netezést. Videók lejátszásában, zenehallgatás, hír olva...
Picit lassúbb mint a drágább modellek.
További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
Magával ragadó látvány az élénk, 6,7 hüvelykes kijelzővel
Merülj el kedvenc tartalmaidban a Galaxy A16 (5G) készülék FHD+ Super AMOLED kijelzőjének lenyűgöző tisztaságával és élénk színeivel! A kiterjedt, 6,7 hüvelykes képernyő a minimálisra csökkentett kerettel minden pillanatot életre kelt.
Csökkentett vastagság, kimagasló stílussal párosulva
A mindössze 7,9 mm vastagságra karcsúsított Galaxy A16 (5G) készülék tökéletesen illeszkedik a kezedbe és a zsebedbe egyaránt, csak úgy, mint a mindennapjaidhoz! A kékesfekete, világosszürke, arany és világoszöld színben kapható készülék az elegáns kialakítást és a fokozott hordozhatóságot ötvözi.
Több kamera, több lehetőséggel
Kapj el minden pillanatot, mint egy profi!
Készíts a mindennapokban kiváló minőségű felvételeket a továbbfejlesztett kamera funkciókkal! Örökítsd meg az emlékeket élénken az 50 MP-es főkamerával, valamint készíts tiszta szelfiket a 13 MP-es előlapi kamerával, hogy minden pillanatod felragyogjon!
Maradj a mezőny élén a nagy teljesítményű processzorral!
A továbbfejlesztett, 2,4 GHz-es processzorral gyorsan leküzdheted ellenfeleidet, sőt kedvenc műsorodat is streamelheted egyszerre!
Megbízható védelem a mindennapokra
Az IP54-es védelemnek köszönhetően mostantól aggodalom nélkül élheted napjaidat! A fokozott tartósság azt jelenti, hogy a készülék képes megbirkózni a mindennapok apró meglepetéseivel, így a fontos dolgokra koncentrálhatsz.
Tartósságra tervezve, 6x OS frissítésekkel
Az operációs rendszer akár 6 generációján át tartó frissítéseiben részesülhetsz, valamint akár 6 éven keresztül elérhetsz biztonsági frissítéseket, hogy a Galaxy A16 (5G) mobiltelefonod sokáig naprakész maradhasson!
Maradj lendületben a hosszú üzemidejű akkumulátorral!
Élvezd az életet anélkül, hogy aggódnál az akkumulátorod üzemideje miatt! Az 5 000 mAh-es (tipikus érték) akkumulátornak köszönhetően a Galaxy A16 (5G) okostelefonod egyetlen feltöltéssel is sokáig kitart, a szupergyors töltés segítségével pedig fel tudod tölteni, ha lemerülne.
A jelszavaid biztonsága miatt nem kell aggódnod
Samsung Knox védelem, akár egy széf a széfben! A Samsung Knox fizikailag elszigeteli a PIN-kódokat, jelszavakat és egyéb privát információkat, így a hackerek képtelenek hozzáférni.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 164.4 mm |
| Szélesség | 77.9 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Tömeg | 200 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy A16 |
| Energiaosztály (A-G) | B |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.