További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Samsung telefont kerestem, mivel a korábbiak is azok voltak, és egyenként több mint 5 évig működtek problémamentesen. Ezt a modellt tulajdonságai é...
Hosszú üzemidő, szép képet adó és jó fényerejű kijelző, megfelelő é...
Viszonylag nagy méret, de ez a műszaki adatokból is látszik, nem ok...
Rendkívül élénk és világos kijelző
A Galaxy A15 6,5 hüvelykes Super AMOLED kijelzőjén élénk és tiszta képeket élvezhetsz még közvetlen napfényben is a Vision Booster-nek köszönhetően akár 800 nites fényerő mellett! A továbbfejlesztett 90 Hz-es képfrissítési frekvencia által pedig simábban görgethetsz a különböző felületeken, miközben az Eye Comfort Shield gondoskodik a szemed egész napos védelméről azáltal, hogy csökkenti a kék fény mennyiségét.
Kiegyensúlyozott egyszerűség
Kitejesedésre megalkotva. A Galaxy A15 kifinomult esztétikája az intuitív keret, a fényes hátlap és a letisztult kameraelrendezés révén jelenik meg. Kékesfekete, kék és sárga színben megvásárolható.
Válassz lencsét és találd meg a nézőpontodat!
Örökítsd meg a saját világodat! A Galaxy A15 rendelkezik egy 50 megapixeles főkamerával a mesterműveid számára, valamint egy 5 megapixeles ultraszéles látószögű és egy 2 megapixeles makro kamerával is amiket a tájképeidhez és a közeli felvételeidhez használhatsz. A profilkép minőségű szelfikhez pedig egy 13 megapixeles előlapi kamera áll a rendelkezésedre.
Végezd el a feladataidat megnövelt teljesítménnyel!
A nagy teljesítményt biztosító nyolcmagos processzor által gördülékenyebben telnek majd a mindennapjaid, míg a tágas memória- és tárhely opciók révén az adataid és tartalmaid mindig kéznél lesznek!
Maradj lendületben a hosszú üzemidejű akkumulátorral!
Még több időd lesz az elvégzendő feladatokra az 5000 mAh-s (tipikus) akkumulátorral, amely hosszú ideig kitart, és a szupergyors töltés segítségével gyorsan újra töltődik!
Bízhatsz a Samsung Knox Vault-ban!
Az EAL5+ tanúsítvánnyal rendelkező Samsung Knox Vault úgy lett kialakítva, hogy az olyan érzékeny adataidat, mint például a PIN-kódjaid, a jelszavaid vagy a mintáid, egy különálló, manipulációbiztos tárolóban védje az olyan szoftveres és hardveres fenyegetésekkel szemben, mint például a feszültség, a működési zavarok, a magas hőmérséklet vagy a lézer.
Tarts lépést a legfrissebb szoftverrel hosszabb ideig
Az akár 4 generációnyi operációs rendszerfrissítéssel és az akár 5 évnyi biztonsági frissítéssekkel a Galaxy A15 készüléked hosszabb ideig marad naprakész.
Tarts lépést a legfrissebb szoftverrel hosszabb ideig
Oldd fel az ujjlenyomatoddal!
A biztonságod duplán ellenőrzésre kerül az oldalsó ujjlenyomat érzékelő révén, hogy csak a te ujjlenyomatoddal lehessen hozzáférni.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.5" |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 160.1 mm |
| Szélesség | 76.8 mm |
| Vastagság | 8.4 mm |
| Tömeg | 200 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy A15 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.