További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
-Nagy akksi, -Kutyát, macskát, tyúkokat dobálni tökéletes vele. ...
-Így önmagában a létezése ennek a készüléknek egy nagy hátrány. -...
Láss mindent amit szeretsz élénk színekben!
Bővítsd ki a látószöged a Galaxy A14 5G 6,6 hüvelykes Infinity-V kijelzőjére, és nézd meg miről maradtál le eddig. Élvezd mindazt, amit szeretsz, élénk, nagy felbontású és élethű színekben az FHD+ kijelzőtechnológiával.
*A képek illusztrációk. ** Átlósan mérve a képernyő mérete 6,6" a teljes téglalapban, és 6,4" a lekerekített sarkok miatt. A lekerekített sarkok és a kamera kivágása miatt a tényleges nézhető terület kisebb.
Tűnj ki a tömegből! Légy színes! Légy önmagad!
A stílusos, minimalista dizájn az élénk színekkel találkozik a Galaxy A14 5G-ben.
*A színek elérhetősége országtól, régiótól, és szolgáltatótól függően eltérő lehet.
Az élet meghitt pillanatai, megörökítve és elmentve
A Galaxy A14 5G minden kedvenc pillanatod megörökíti. Az 50 MP-es főkamera csodálatos tájképeket készít, a mélységkamera lenyűgöző dimenziókat ad, a makró kamera finom részleteket, az előlapi kamera pedig mesés szelfiket készít.
Mikor az erő a szupergyorsasággal találkozik
A Galaxy A14 5G a nyolcmagos processzort az 5G kapcsolattal ötvözi, hogy olyan teljesítményt és sebességet biztosítson, amire mindig számíthatsz. Élvezd a zökkenőmentes játékot és streamelést, és töltsd le és oszd meg kedvenc videóid egy pillanat alatt!
* Optimális 5G kapcsolat szükséges hozzá. Az 5G hálózat elérhetősége és tényleges sebessége országtól, régiótól, hálózati szolgáltatótól és felhasználói környezettől függően eltérő lehet.
Bővítsd a memóriád a RAM Plus segítségével!
A Galaxy A14 5G-d megkönnyíti a dolgaidat, amikor segítségre lenne szükséged. Többfeladatos munkavégzés közben pont annyi extra helyet biztosít neked, amennyire szükséged van.
*A 4 GB RAM-os modellek akár 4 GB belső tárhelyet támogatnak, amely virtuális memóriaként használható az alkalmazások teljesítményének javítása érdekében.** A belső memóriakapacitás országonként, régiónként vagy szolgáltatónként eltérő lehet.
Hesegesd el a gondjaid az akkumulátorral ami 2 napon át is bírja!
A Galaxy A14 5G hajnaltól egészen az éjszakáig melletted tart munkában és játékban egyaránt. Az 5000 mAh-s (tipikus)* akkumulátorral készüléked 2 napon át bírja.
*A tipikus érték harmadik fél laboratóriumi körülményei között volt vizsgálva. A tipikus érték a becsült átlag érték, figyelembe véve az akkumulátorok kapacitásának eltérését, a minta akkumulátorok között, amik IEC 61960-as sztenderd alatt voltak vizsgálva. A névleges kapacitás 4900 mAh.**Az akkumulátor tényleges élettartama a hálózati környezettől, a használt funkcióktól és alkalmazásoktól, a hívások és üzenetek gyakoriságától, a feltöltések számától és sok más tényezőtől függ. A Strategy Analytics által összeállított átlagos használati profilhoz viszonyítva. A Strategy Analytics független értékelése 2022.12.19-2023.1.6 között az Egyesült Királyságban, az SM-A146 kiadás előtti verzióival, alapértelmezett beállításokkal LTE és 5G Sub6 hálózatokon történt.
One UI
* A kép illusztráció. A tényleges felhasználói felület eltérő lehet.**Az elérhető funkciók az eszköztől, országtól, régiótól, szolgáltatótól vagy a One UI verziójától függően eltérőek lehetnek.***A képen látható Samsung Galaxy készülékek külön vásárolhatók meg.
Samsung Members
A biztonságod érdekében az oldalsó ujjlenyomat-olvasó védi a készüléked, ami csak a te ujjlenyomatoddal használható.
Adj a Samsung Galaxy készülékednek olyan kinézetet, ami jobban illik hozzád, és alakítsd a működését is kedved szerint a One UI segítségével.
* A kép illusztráció. A tényleges felhasználói felület eltérő lehet.**Az elérhető funkciók az eszköztől, országtól, régiótól, szolgáltatótól vagy a One UI verziójától függően eltérőek lehetnek.***A képen látható Samsung Galaxy készülékek külön vásárolhatók meg.
Szerezz tippeket és trükköket a készüléked teljes potenciáljának kiaknázásához!
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.6" |
| Kijelző felbontása | 2408 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | PLS |
| Kijelző típusa | Kapacitív PLS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.1 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 167.7 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 201 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy A14 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.