További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Széles és élénk képernyő a felfedezéshez
A 6,6 hüvelykes FHD+ kijelző rengeteg helyet biztosít kedvenc filmjeid, játékaid és emlékeid számára.
Adj színt az életednek!
Elegáns, jelentőségteljes dizájn. Fekete, világoszöld, és Ezüst színekben érhető el.
Örökítsd meg a körülötted lévő világot minden oldalról!
Menj, és készíts nagyszerű tájképeket az ultraszéles kamerával, a színek teljes spektrumával az 50 MP-es főkamerával. Készíts élethű szelfiket a 13 MP-es előlapi kamerával, vagy tekintsd meg akár az apró részleteket is a makró kamerával.
Töltsd fel a mindennapjaid energiával, a nyolcmagos processzor segítségével!
Fokozd a napjaid a nyolcmagos processzor és a 64/128 GB-os tárhely nagy teljesítményével és hatékonyságával.
Bővítsd a memóriád a RAM Plus segítségével!
A Galaxy A14-ed megkönnyíti a dolgaidat, amikor segítségre lenne szükséged. Többfeladatos munkavégzés közben pont annyi extra helyet biztosít neked, amennyire szükséged van.
Hesegesd el a gondjaid a hosszú élettartamú akkumulátorral!
A Galaxy A14 hajnaltól egészen az éjszakáig melletted tart munkában és játékban egyaránt. Az 5000 mAh-s (tipikus)akkumulátor több időt biztosít arra, hogy azt csináld, amit szeretsz.
Samsung Galaxy Élmény
Oldalsó ujjlenyomat-olvasó
A biztonságod érdekében az oldalsó ujjlenyomat-olvasó védi a készüléked, ami csak a te ujjlenyomatoddal használható.
One UI
Adj a Samsung Galaxy készülékednek olyan kinézetet, ami jobban illik hozzád, és alakítsd a működését is kedved szerint a One UI segítségével.
Samsung Members
Szerezz tippeket és trükköket a készüléked teljes potenciáljának kiaknázásához!
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.6" |
| Kijelző felbontása | 2408 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | PLS |
| Kijelző típusa | Kapacitív PLS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 167.7 mm |
| Szélesség | 78 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 202 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy A14 |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.