

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!

Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 3 GB |
| Tárhely mérete | 32 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 55 900 Ft
További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
Növeld a látótered a maximumra!
Szélesítsd ki a látótered a Samsung Galaxy A04s 6.5"-os Infinity-V kijelzőjével, és nézd meg mit hagytál ki eddig. A HD+ technológiának köszönhetően a napi tartalmaid élesek, frissek és tisztán láthatóak.
*A kép illusztrációs célt szolgál. ** Átlósan mérve, a képernyő mérete 6,5" a teljes téglalapban, és 6,4" a lekerekített sarkok figyelembevételével. A tényleges megjelenítőfelület kisebb a lekerekített sarkok és a kamerakivágás miatt.
Minimalista kinézet, minőségi dizájn
Íme a Galaxy A04s, mely a kifinomult vonalvezetésének köszönhetően kényelmesen illeszkedik a kézbe. A Galaxy A04s áramvonalas dizájnt kombinál klasszikus színekkel. Válassz a Fekete, Zöld és Fehér színek közül.
Ragadj meg több pillanatot a tripla kamerával!
Alakítsd át a galériád egy kincseskamrává, ami a kreatívan készített képeidből áll. Örökíts meg emlékezetes pillanatokat tiszta részletekkel az 50 MP-es Főkamerával.
Kerülj közelebb a részletekhez a Makrókamerával!
Kerülj közelebb a 2MP-es Makrókamerával és emeld ki az extra finom részleteket is a képeden. A képeidre alkalmazott természetes bokeh effekttel az alanyod igazán kitűnhet a háttérből.
*A képek illusztrációs célt szolgálnak. **A makró kamera tulajdonság csak a hátlapi kamerán támogatott.
Hozd előre a fókuszt a Mélységérzékelő kamerával!
A 2 MP-es Mélységérzékelő kamera lehetővé teszi a fényképek mélységélességének beállítását. Állítsd be a háttérelmosást a jó minőségű portré fotókért, ami az alanyt igazán kiemeli.
Folytasd a munkát egy nagy teljesítményű akkumulátorral!
Az 5,000mAh (tipikus)¹ akkumulátor több időt hagy neked, hogy azt csinálhasd amit szeretnél. Az MI energiatakarékosság figyeli és igazodik a telefonod használati szokásaihoz a hosszantartó teljesítményért.
¹A tipikus érték harmadik fél laboratóriumi körülményei között volt vizsgálva. A tipikus érték a becsült átlag érték, figyelembe véve az akkumulátorok kapacitásának eltérését, a minta akkumulátorok között, amik IEC 61960-as sztenderd alatt voltak vizsgálva. Az értékelt (minimum) kapacitás 4,900 mAh. A valós akkumulátor életidő eltérően függhet a hálózati környezettől, használati mintáktól és más tényezőktől.
Erőteljes nyolcmagos processzor a gyors teljesítményért
A Galaxy A04s egyesíti a nyolcmagos processzor erejét 3GB RAM-mal, a gyors és hatékony teljesítményért az adott feladat közben. Élvezd a 32GB belső tárhelyet és adj hozzá többet egészen 1TB-ig, a MicroSD kártyával!
Lépj túl az átlagos hallgatási élményen a Dolby Atmosszal!
Csak dugd be a fülhallgatód és a zenéid és filmeid közepére leszel transzportálva. A Dolby Atmosszal olyan hangzást kapsz, ami teli, gazdag és térbeli, mintha körbevenne téged.
A te Galaxyd. A te utad.
Legyen valamid, ami igazán a tiéd. Szabd testre a Galaxy készülékedet a One UI Core 4.1-el, és adj a telefonodnak a hangulatodhoz illő egyedi kinézetet. Hozz létre egy olyan személyre szabott eszközt, amely zökkenőmentesen segíti a feladatvégzést, és könnyen elérhetővé teszi kedvenc funkcióidat.
Tartsd a készüléked tip-topp állapotban velünk!
Élvezd a lelkibékét, mikor egy Samsung Galaxy okostelefont veszel. Az interaktív diagnosztika és optimalizáció a Samsung Members appon megkönnyíti, hogy feltuningold a készüléked teljesítményét, miközben a segélyvonalunk segít neked a problémák elhárításában mikor egy kis támogatásra van szükséged.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 3 GB |
| Tárhely mérete | 32 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.5" |
| Kijelző felbontása | 1600 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | PLS |
| Kijelző típusa | Kapacitív PLS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 164.7 mm |
| Szélesség | 76.7 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 195 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.