| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 110 000 Ft
További OPPO termékek: OPPO Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.43" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hőkamera | Nincs |
| Éjjellátó kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MPx |
Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
Multimédia | |
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel | |
| Wi-Fi | Van |
| Wi-Fi Direct | Van |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 65 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés | |
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek | |
| Hosszúság | 160.6 mm |
| Szélesség | 73.2 mm |
| Vastagság | 7.8 mm |
| Tömeg | 173 g |
Funkciók | |
| Dual SIM | Igen |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Beépített projektor | Nincs |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.