
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 4.32 GHz |
| RAM mérete | 16 GB |
| Tárhely mérete | 512 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 349 990 Ft
További OnePlus termékek: OnePlus Mobiltelefon
OnePlus 13 mobiltelefon Extrém teljesítmény amely kitart Az új Snapdragon® 8 Elite mobilplatform a szív, amely a OnePlus AI elméjét hajtja. A gyorsabb Neural Engine, a továbbfejlesztett CPU és GPU, valamint a memória-sávszélesség nagy ugrásával a játék, a szórakozás és a digitális életed még sosem volt ilyen gyors és gördülékeny. Ultra-vékony OnePlus Silicon NanoStack akkumulátor A teljesen új, ultravékony kialakítás túlcsordul az energiától. A legújabb, legmodernebb lítium-szilícium-technológiával. Egész napos A++ kijelző Legyen tanúja a vadonatúj, rekordot döntő 2K ProXDR kijelzőnek.
Az iparágban elsőként elért DisplayMate A++ minősítéssel és a legjobb okostelefon-kijelzőnek minősített kijelzővel több mint 20 kijelzőteljesítmény-rekordot tudhat magáénak7 . Nyissa ki szemét a színpontosság, a fényerő és a színmélység új szintjére. Siklás korlátok nélkül A következő generációs Aqua Touch 2.0 az esőtől, a zuhanyzáson át az olajos ujjakig biztosítja, hogy minden ujjlenyomat simán folyjon. A teljesen új Kesztyű üzemmóddal együtt a kijelző páratlan érzékenységét élvezheted - beltéren és kültéren egyaránt. Könnyedén csatlakoztatva Minden szöget lefedtünk a minden irányú antennákkal és a Smart Linkkel, így gyorsabb, zökkenőmentesebb és stabilabb kapcsolatot élvezhet.
A sebesség és az AI találkozása Tapasztald meg a vadonatúj OnePlus AI erejét. Keress okosabban, fokozd a kreativitásodat, és növeld a termelékenységedet a zökkenőmentesebb digitális életért. Intelligens keresés A OnePlus AI intelligensen értelmezi a készüléken lévő fájlok és jegyzetek információit. A keresést társalgási, emberhez hasonló súgókkal támogatja. AI Detail Boost Elege van a pixeles fotókból a képkivágás után? Az OxygenOS élesen tartja a fényképeket, még akkor is, ha a legapróbb részletekre is ráközelítesz. AI Unblur Az emberektől a háziállatokig élvezze a pixelpontos portrékat, amelyek tele vannak természetesebb vonásokkal és textúrákkal.
AI Reflection Radír Egyetlen koppintással eltüntetheti a tükröződést. Távolítsa el a tükröződést a szikrázó felvételekért. Varázslatos pillanatok Örökítsen meg időtlen pillanatokat a legmodernebb pillanatkép-technológiával. Emelje őket a Clear Burst, a kettős expozíció és az Action Mode funkcióval. Soha nem volt még ilyen egyszerű kristálytiszta képeket készíteni száguldó autókról, vad háziállatokról vagy akár akciósportokról. Fényképes összehasonlítás a zászlóshajó konkurens készülékekkel. A különbség egyértelmű a OnePlus 13 esetében.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 4.32 GHz |
| RAM mérete | 16 GB |
| Tárhely mérete | 512 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.82" |
| Kijelző felbontása | 3168 x 1440 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív LTPO AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 24 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 21 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.6 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 23 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.6 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 73 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Harmadik hátlapi kamera gyújtótávolsága | 15 mm |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Si/C |
| Akkumulátor kapacitás | 6000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 100 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 162.9 mm |
| Szélesség | 76.5 mm |
| Vastagság | 8.5 mm |
| Tömeg | 210 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | A |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.