További Nokia termékek: Nokia Mobiltelefon
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | Normál méretű SIM (mini-SIM) |
Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Series 30 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Típus | Klasszikus |
| Kialakítás | Klasszikus |
| SIM kártya típusa | Normál méretű SIM (mini-SIM) |
Műszaki jellemzők | |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Szoftver | |
| Operációs rendszer | Series 30 |
Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 2.8" |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| Kijelző technológia | TFT |
| Kijelző típusa | TFT |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 65 ezer színárnyalat |
Kamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hőkamera | Nincs |
| Éjjellátó kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Autofókusz | Nincs |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 2 MPx |
Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
Multimédia | |
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel | |
| Wi-Fi | Nincs |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 3.0 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók | microUSB 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 1200 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés | |
| MMS | Van |
| Nincs | |
Méretek | |
| Hosszúság | 124.6 mm |
| Szélesség | 53.4 mm |
| Vastagság | 10.9 mm |
| Tömeg | 92 g |
Funkciók | |
| Dual SIM | Igen |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Beépített projektor | Nincs |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.