
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.19 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 165 549 Ft
További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
Megbízható biztonság és egyszerű kezelés
A szolgáltatási adatok és a mobil platformok biztonságát a ThinkShield® for mobile biztosítja. Mesterséges intelligenciára épülő védelmi rendszerek, a hatóságok által megszabott szabványokhoz igazodó tanúsítványok, megbízható beszállítók, validált gyártási folyamatok és az incidensek esetén segítő dedikált csapat biztosítják a 360°-os védelmet.
A zéró érintés nélküli regisztrációs folyamatnak köszönhetően a ThinkPhone-t a dobozból azonnal használhatja. Kezelje a teljes flottát egyetlen helyről, és hozzon létre személyre szabott élményt szervezete számára.
Az adatok biztonságban vannak
Az eszköz hardver-, firmware- és szoftverkomponensei integrálva vannak, hogy megvédjék bizalmas adatait a mobileszközöket megcélzó fenyegetésekkel szemben. A Moto KeySafe funkciónak köszönhetően a PIN-kódok, jelszavak és kriptográfiai kulcsok el vannak különítve az eszközön lévő egyéb adatoktól a magas szintű biztonság érdekében.
Gyorsan koncentrálja a figyelmét
Ossza meg briliáns ötleteit precíz részletességgel a fejlett 50 MP Ultra Pixel kamerának köszönhetően. A 32-szer nagyobb fókuszkapacitásnak köszönhetően a projektek, a jegyzetek és a vázlatok minden képen tiszták.
Hozzáférés egyszerű érintéssel
Oldja fel telefonját ujjlenyomatával. Nem kell jelszót beállítania.
Vezeték nélküli töltőállomás
Kapcsolja be ThinkPhone készülékét függőleges vagy vízszintes helyzetből a vékony és stílusos TurboPower™ töltőállomással, és felejtse el a kábeleket.
Bármilyen professzionális környezethez tervezve, amelyben találkozhat
Az ütésálló Gorilla® Glass Victus™ képernyővédő fóliának köszönhetően nehéz körülmények között is végezheti munkáját. A ThinkPhone tartósságát a MIL STD 810H szabvány szerint tesztelték, mivel az acélnál erősebb és könnyebb aramidszálból készült, a váz pedig ugyanolyan típusú alumíniumból készült, mint a repülőgépekben. Ezenkívül az IP68 tanúsítvány igazolja, hogy ellenáll a pornak, szennyeződésnek, homoknak és enyhén mély vízbe való bemerítésnek.
Ideális társ a ThinkPad rendszerekhez
Bővítse mobilis munkaterületét, és élvezze a zökkenőmentes kapcsolatot a számítógéppel a ThinkPhone segítségével. Az Android és a Microsoft Windows élmények integrálásával szervezete termelékenysége a következő szintre emelkedik. Koppintson duplán az ismerős piros gombra, hogy könnyedén szinkronizálja eszközét ThinkPaddel vagy PC-vel. Azt is testreszabhatja telefonját, hogy egyetlen érintéssel megnyissa a kívánt alkalmazást.
Alkalmazások streamelése
Integrálja mobilélményét az asztali élmény részeként. Nyissa meg a mobilalkalmazásokat közvetlenül a számítógépről a platform egyszerű integrációja érdekében.
Magánélet
A könnyen felhelyezhető adatvédelmi fólia megvédi a képernyőn megjelenő tartalmat a kíváncsi tekintetektől. Oldalról nézve a fóliával ellátott képernyő sötétnek tűnik.
Koppintson a fizetéshez vagy a megosztáshoz
Tartsa a ThinkPhone-t egy NFC-terminál közelében, hogy gyors és biztonságos fizetést hajtson végre az üzletekben. Az NFC segítségével még a vezeték nélküli tartalommegosztás is rendkívül gyors.
Fájl átvitel
A ThinkPhone és a számítógép közötti fájlok átvitele egyszerű, a fájlok húzásával.
Fejlett webkamera
Legyen mindig az előtérben, és hibátlanul nézzen ki a videohívásokban a kamera mozgáskövető funkcióinak köszönhetően, a mesterséges intelligencia segítségével.
Szinkronizált értesítések
A telefonra érkező értesítések azonnal megjelennek a Windows Műveletközpontban, így közvetlenül a számítógépéről fogadhat hívást vagy üzenetet.
Univerzális TurboPower™ töltés, 68 W-on
Töltsön fel bármilyen USB-C porttal rendelkező eszközt, beleértve a ThinkPadot is, egy gyors és egyszerű töltő segítségével, amely a zsebében is elfér, anélkül, hogy több töltőt kellene magával vinnie. A ThinkPhone több mint 36 órányi akkumulátor-autonómiát kínál teljes töltéssel töltési ciklus, vagy töltse fel telefonját, hogy egy teljes munkanapot kibírjon mindössze 15 perc alatt.
Hihetetlen teljesítmény
Még a legforgalmasabb munkafolyamatok is zökkenőmentesen működnek a Snapdragon 8+ Gen 1 processzorral. A töltés és a letöltés a lehető leggyorsabb, a telekonferenciák pedig megszakítás nélkül zajlanak az 5G sebességnek és a Wi-Fi 6E kompatibilitásnak köszönhetően. Ráadásul a ThinkPhone hosszú távú eszköznek készült, hatalmas LPDDR5 memóriával.
Lásd a nagy képet
A 6,6"-os OLED FHD+ képernyőn az összetett vezérlőpanelektől a részletes prezentációkig a legkisebb részletek is kiemelkednek. A videohívások interaktívabbak, a színek visszaadása DCI-P3 pontossággal történik, a kép pedig megnyugtatóan fényes és gördülékeny.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.19 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.6" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív P-OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.5 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 68 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 158.8 mm |
| Szélesség | 74.4 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Tömeg | 189 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | A |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.