További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Összecsukható |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Luxuskényelem. Merész színek.
A kompaktabb, kényelmesebb és simább új dizájnjának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a zsebedbe. Választhatod a Koala Grey színt vegán velúrbőr borítással, vagy a Beach Sand vagy Spritz Orange színt vegán bőr borítással — a puha tapintásért és az extra luxusérzésért.
Véd az elemek ellen
A motorola razr 50 tartós Corning Gorilla Glass Victus kijelzőjének és víz alatti védelmének köszönhetően kibontakoztathatod a benned élő kalandort.
Tartós és biztonságos
Glass Victus megóvja a kijelzőt a vízcseppektől és a karcolásoktól, a mindennapi életed könnyebbé válik.
Nem kell aggódnod a vízbe merítésnél
Hódíts meg akár 1,5 méteres vízmélységet is 30 percen át habozás nélkül az IPX8-besorolású víz alatti védelemmel.Az érintésérzékeny kijelző reagál minden érintésre, koppintásra és legyintésre, még akkor is, ha nedvesség éri.
Az új motorola razr 50 telefont nem igazán kell kihajtanod, mivel a továbbfejlesztett, 3,6” méretű kijelzővel szinte bármit meg tudsz csinálni. Többek között foglalkozhatsz a tartalmaiddal, hozzáférhetsz a Google Gemini alkalmazásához és kezelheted egyéb alkalmazásaidat is.
Nem kell felnyitni
A 2,4-szeresen nagyobb, minden funkcióval rendelkező külső kijelzőn minden fontossal azonnal tudsz foglalkozni. Többek között válaszolhatsz üzenetekre, játszhatsz, megnyithatod a Google Mapset, szelfizhetsz és vezérelheted a zenelejátszást.
Tartalmazza a Google Gemini appot
Turbózd fel az ötleteidet. A kezdéshez csak koppints a Gemini alkalmazásra.
Válaszd ki a megjelenésed
Személyre szabhatod telefonodat a te kisugárzásodnak megfelelően – számos animált karakterből, galériafényképből, órastílusból és dizájnsablonból választhatsz a kezdőképernyőd testre szabásához.
Made for music
Könnyedén megnyithatod a Spotify alkalmazást a külső kijelzőn, így sosem áll meg a zene. Gördülékenyen válthatsz a lejátszási listák között és vezérelheted anélkül, hogy fel kellene nyitnod a telefonod.
Figyelemre méltóan sima és tiszta
A 6,9” méretű pOLED kijelző gördülékenységét egyetlen kihajtással szabadjára engedheted. A 120 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkező kijelzőnek köszönhetően – amely az egyik legnagyobb a kihajthatós telefonok körében – a megtekintés nagyobb és jobb, mint korábban, valamint a fényereje is magasabb.
Többek között a kedvenc zenéid és filmjeid hangmélységének és -tisztaságának, valamint részleteinek új szintjét ismerheted meg. Ezenfelül a Dolby Atmos® térbeli hangzással is rendelkezik, azaz egy továbbfejlesztett élménnyel, amely során a hang egy virtuális térben áramlik körülötted.
Felgyorsított hatékonyság
A mindennapi feladatok könnyedén elvégezhetők az új 4 nm-es MediaTek Dimensity 7300X processzorral, amely javított energiahatékonysággal gyorsítja a munkát és a játékot.
Sosem áll meg a szórakozás
A 4200 mAh-s akkumulátor8egyetlen feltöltésével egész nap és egész éjjel használhatod a telefont.
A TurboPower™ 33 W-os töltéssel9 percek alatt órákra feltöltheted a telefonod. Eleged van a vezetékekből? Élvezd ki a 15 W-os vezeték nélküli töltés10 adta szabadságot. Töltőt nem tartalmaz a csomag.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Összecsukható |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 2 |
| Kijelző mérete | 6.9" |
| Kijelző felbontása | 2640 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív LTPO AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 60 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 24 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4200 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 171.3 mm |
| Szélesség | 74 mm |
| Vastagság | 7.3 mm |
| Tömeg | 188 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.