További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
Motorola Moto G54 5G Power Edition elegáns formatervezéssel, briliáns 120 Hz-es kijelzővel és extrém akkumulátor kapacitással
Készülj fel a következő generációs internet jövőjére a Motorola Moto G54 5G Power Edition mobiltelefonnal. Az 5G csatlakozási támogatásnak köszönhetően érezhetően gyorsabb adatátviteli sebességet és nagyobb kapcsolati stabilitást élvezhetsz. A Motorola Moto G54 5G Power Edition keskeny kialakítással és karcsú profillal is megörvendeztet, mégis 6000mAh-s akkumulátorral büszkélkedhet. A nagy teljesítményű, 8 magos Dimensity 7020 processzorral és 8 GB RAM-mal minden villámgyorsan fut, az Android tiszta verziójával továbbfejlesztve.
A Motorola Moto G54 5G Power Edition 120 Hz-es kijelzővel rendelkezik
A Motorola Moto G54 5G Power Edition telefon 6,5"-es kijelzője FHD+ felbontású, és teljes mértékben dominálja az előlapot, amelyet csak az elülső kamera objektívjének kivágása tör meg. A Motorola Moto G54 5G Power Edition telefon tortáján hab a 120 Hz-es képfrissítési frekvencia, amely simább animációkat és jobb játékélményt biztosít.
50Mpx-es fő kamera Quad Pixel technológiával
Készíts fantasztikus fényképeket a Motorola Moto G54 5G Power Edition telefonnal és annak két kamerájával. A fő objektív akár 50Mpx-es felvételek készítésére is képes anélkül, hogy egyetlen részletet is elveszítenél. A Quad Pixel technológiának köszönhetően 4x annyi képpont áll rendelkezésre, hogy élesebb és világosabb fotókat készíthess nappal és éjszaka. A 8Mpx-es széles látószögű objektívvel gyönyörű fényképeket készíthetsz akár 118°-os látómezővel. A Motorola Moto G54 5G Power Edition előlapján egy 16Mpx-es, f/2,4 felbontású szelfikamera található.
A Motorola Moto G54 Power Edition fényűző akkumulátor-üzemidővel rendelkezik
A Motorola Moto G54 5G Power Edition telefon extra nagy, 6000 mAh kapacitású akkumulátorral rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy még elég éles üzemmódban is három teljes napig bírja. A 33W-os villámtöltés örömteli, így a klasszikus töltés mindössze tíz percet vesz igénybe.
Az Android gyors válasza
A Motorola Moto G54 5G Power Edition telefonnal nem kell félned semmilyen kihívástól, hiszen a kiváló minőségű, 8 magos Dimensity 7020 processzort 12 GB RAM és 256 GB tárhely egészíti ki. Ez azt jelenti, hogy semmi sem akadályozhat meg, hogy kedvenc Android alkalmazásaid széles választékát használd.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.5" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| AirDrop | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 6000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 161.6 mm |
| Szélesség | 73.8 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Tömeg | 192 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.