| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 104 680 Ft
A dualsim hiányától (eSim) eltekintve elégedett vagyok vele. Tökéletes választás! Gyors, elegáns, és szerintem ár-érték arányban ez a legjobb. Ez...
Gyorstöltő jár hozzá, amivel fél óra alatt feltölt a telefon, de má...
Csak egy sima kártya helyezhető bele, a másik eSim kell, hogy legye...
További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
A Motorola Edge 40 Neo nagyszerű kamerával, elegáns formatervezéssel és IP68-as vízállósággal vesz le a lábadról
Szeretnél egy prémium kategóriás okostelefont az ikonikus Motorola logóval, de nem akarsz túl sokat költeni rá? Ebben az esetben az Edge 40 Neo a megfelelő készülék a számodra. Minden szempontból extrém felszereltséggel rendelkezik. Különösen a prémium 144 Hz-es P-OLED panel jelent hatalmas vonzerőt. Az 5G csatlakozási támogatásnak köszönhetően érezhetően gyorsabb adatátviteli sebességet és nagyobb kapcsolati stabilitást élvezhetsz. A nagy teljesítményű, 8 magos MediaTek Dimensity 7030 processzorral a Motorola Edge 40 Neo telefon villámgyorsan fog futni, amelyet az Android 13 tiszta verziója csak továbbfejleszt. Ezen felül a Motorola még két nagyobb frissítést és három évig tartó biztonsági javításokat és frissítéseket ígér.
A Motorola Edge 40 Neo csúcskategóriás P-OLED kijelzője 144 Hz-es frekvenciával rendelkezik
A Motorola Edge 40 Neo telefon 6,55"-es kijelzője FHD+ felbontású, és teljes mértékben kihasználja az előlapot, amelyet csak egy kis kivágás szakít meg a felső széle alatt az előlapi kamera objektívje számára. A Motorola Edge 40 Neo mobiltelefon tortáján a hab a 144 Hz-es képfrissítési frekvencia, amely simább animációkat és jobb játékélményt biztosít. Természetesen élethű színvisszaadással és HDR10+ tartalom támogatásával vagy 1300 nites maximális fényerővel.
Kettős kamerák a tisztább és tágabb látóhatárért
Készíts fantasztikus fényképeket a Motorola Edge 40 Neo telefonnal és annak két kamerájával. Az optikai stabilizátorral ellátott főobjektív akár 50Mpx-es felbontással is képes fényképezni anélkül, hogy egyetlen részletet is elveszítene. Nagy előnye a mesterséges intelligencia széleskörű használata, amely kiterjedt számításokat végez a képeken, így az eredmény egyszerűen nagyszerű minőséget biztosít. Az érzékelő f/1,8-as rekeszértékkel rendelkezik, és például 4K videót tud készíteni 30 FPS sebességgel. Egy környezeti fényérzékelő is rendelkezésre áll, amely segít a kamerának gyorsabban beállítani az expozíciót és a fókuszt.
Motorola Edge 40 Neo fantasztikus 32Mpx-es-es előlapi kamerával
Az ultranagy felbontású 32Mpx-es szelfi mosolyt csal az arcodra. A készített képek minősége teljesen kiváló. Ez a homályos hátterű portrékat is magában foglalja. A Motorola Edge 40 Neo okostelefon az egyik legjobb előlapi kamerával rendelkezik a piacon.
A Motorola Edge 40 Neo telefon teljesítményét tekintve abszolút kiválóan felszerelt. A készüléket egy prémium MediaTek Dimensity 7030 chip hajtja, amelynek frekvenciája eléri a 2,5 GHz-et. A 6 nm-es chipet nagyszerű 12GB-os RAM és 256GB-os belső tárhely egészíti ki. Így gyakorlatilag minden játékot maximális minőségben játszhatsz.
A Motorola Edge 40 Neo telefonnal az Android 13 operációs rendszer maximálisan gördülékeny működését élvezheted.
A Motorola Edge 40 Neo okostelefon egy 5 000 mAh kapacitású akkumulátorral büszkélkedhet. Ez azt jelenti, hogy még elég éles üzemmódban is körülbelül két napig bírja a telefon. A töltés azonban nagyszerű, ugyanis az akár 68 W-os töltési sebességnek köszönhetően mindössze 15 perc alatt egy teljes napra elegendő energiát kaphatsz.
A Motorola Edge 40 Neo telefon IP68- minősítéssel rendelkezik, hogy akár 30 percig ellenálljon a pornak, a szennyeződésnek, a homoknak és a sekély víznek, így megbízható társad lesz, bárhová is mész.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.55" |
| Kijelző felbontása | 2400 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív P-OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 159.6 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Tömeg | 170 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.